Příjemný odpočinek se sklenkou vína v proslulém rekreačním centru na Moravě

Ačkoliv je léto a s ním i koupací sezona už za námi, hlavu kvůli tomu věšet nemusíme a raději si společně užijme veškeré krásy pozdimu. Zavítáme-li do proslulého rekreačního centra na Jižní Moravu, čeká na nás krásný prodloužený víkend se zabijačkou, návštěvou vinného sklípku nebo klidně i neomezeným wellness. Čemu dáte přednost?

Kdo by stále netušil, o jaké místo se jedná, mluvíme o hotelu Radějov ležícím v srdci samotného Slovácka v těsné blízkosti přehradní nádrže Lučina. Pokud se odsud vydáte na procházku, a nemusíte chodit nikam daleko, přivítá vás tu minigolfové hřiště s jednadvaceti drahami či univerzální sportovní hřiště, na němž si užijí jak příznivci fotbalu, tak i volejbalu, nohejbalu, tenisu či badmintonu. Za necelé 4 minutky chůze dorazíte k pláži, a pokud byste pokračovali, můžete se kochat krásami malebné moravské krajiny, k čemuž se dá využít jedna z turistických stezek. A komu by se nikam nechtělo, ať zůstane v oblasti areálu hotelu, kde si může užít bohaté nabídky wellness nebo zahradního grilovaní u otevřeného ohniště. To zní lákavě, nemyslíte? 

Neméně podstatná je otázka ubytování. Klasický výběr nabízí možnost volby hned ze dvou variant - pokojů Standard a Superior - z nichž první, kdo tu už byl, tak ví, že se jedná o původní dvou až třílůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a toaletou, příjemným a útulným designem, televizí a u některých i balkónem. Druhé jmenované jsou již plně zrekonstruované, také dvou až třílůžkové, pokoje, jež dávají slovu ubytování úplně nový rozměr a v nichž se budete cítit úplně jako doma. Komu by tato nabídka nestačila, může využít také ubytování v luxusním apartmánu, který opět přinese ještě o něco více zábavy než pokoje Superior, nebo novém dvoupokojovém rodinném studiu (vhodném zejména pro rodiny s dětmi). Většina zrekonstruovaných pokojů disponuje velkou LCD televizí, která je vhodná především při dlouhém večeru, když budete mít náladu si při dobrém moravském vínu zkouknout nějaký ten pěkný film. 

Otázku stravování za vás vyřeší hotelová restaurace, kde se v rámci balíčku můžete těšit převážně na bufetové snídaně, výjimkou ovšem v případě polopenze nebudou ani tříchodové servírované večeře, kde máte předem na výběr ze čtyř připravovaných chodů, a to včetně jednoho dietního. Tím hlavním překvapením však zůstává zahradní grilování a chutné masové speciality, na které se rovněž můžete těšit a které jsou zahrnuty i ve specifickém balíčku. 

Hotel také nabízí možnost návštěvy vinných sklípků, kde ochutnáte ta nejlepší místní vína, užijete si klidné i veselé moravské písničky a nadechnete se svěží moravské atmosféry. 

Odpočinout si můžete v novém wellness centru, jehož nabídka se mnohonásobně rozšířila a kam můžete mít v rámci provozní doby i vstup zdarma. Využije například klasické finské sauny, infrasauny, ochlazovacího bazénku, vířivky, Kneippova chodníku nebo nějaké uvolňovací masáže. A kdo by dal přednost aktivnímu odpočinku, může si na pár minut skočit do posilovny. 

Speciály

Rezorty