Příjemné wellness a radost pro celou rodinu? Jedině ve Špindlu!

Chystáte se na cesty, ale ještě nevíte, kam vás nohy zavedou nyní? Proč neokusit krásy rodné vlasti a vydat se na místo, kde si dopřejete jak zasloužený odpočinek, tak i zábavu, která bude založená na krásách České země. Náš další tip vás zavede jen 200 metrů od Špindlerova Mlýna, a to na místo hotelu, kde byť už jen jeho název vám zaručí, že se zde budete mít jako v paláci. 

Stylově zařízený hotel Palace Club, jenž se na pár dní stane vaším domovem, leží v jednom z nejznámějších a turisty nejvyhledávanějších míst severních Čech. Nachází se jenom necelých 7 minut chůze od sjezdovek lyžařského centra a svým hostům nabízí celou řadu půvabných pobytových balíčků, díky nimž budou každý den příjemně hýčkáni. 

Naše stručná prohlídka začíná údaji o ubytování. Ty nás zavedou buďto do pokojů Deluxe, které jsou velice prostorné a vhodnější pro početnější rodiny, nebo do standardních pokojů, jež jsou neméně zajímavé a přitom stále úchvatné. V každém případě se můžete těšit na pohodlný nábytek, což se týká i postele, několik dřevěných doplňků, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem či vanou a satelitní televizi.  

A co by to bylo za dovolenou, kdybychom při ní neochutnali nějaké tamní jídelní delikatesy? Vkusný nádech z ubytovacích prostor je přenesen i do restaurace, kde se opět setkáte s dřevěnými doplňky a pro změnu navíc i s velmi ochotným personálem. Místní šéfkuchař vám připraví, co vám na očích uvidí, a pokud mu dáte volnou ruku, můžete se každý den těšit z nějakého chutného překvapení. 

V rámci pobytového balíčku si můžete zvolit, jak moc budete chtít trávit čas v hotelu a podle toho si i dopřávat chutná pokušení. Například v případě plné penze se začíná ráno, když si vyberete z švédských stolků čerstvé suroviny, k obědu si zvolíte jednu ze tří předem připravených možností a večeři si opět složíte sami z bohatého bufetu, ovšem není vyloučená ani forma menu.

Pokud jde o sladké lenošení, které bezpochyby patří k jednomu z účelů návštěvy tohoto místa, můžete se těšit na služby, jež vám nabízí místní Relax centrum. To je hostům otevřeno každý den od 10 do 22 hodin a najdete v něm například odpočívadlo, finskou saunu, infra saunu nebo vířivku. 

Vedle Relax centra nemůžeme opomenout ani Sport centrum, v němž si dopřejete tu správnou zábavu. Zahrát si můžete třeba tenis, minifotbal, nohejbal, basketbal a další. K poznávání okolí můžete využít půjčovny horských kol nebo dokonce koloběžky, s níž si určitě vychutnáte sjezd ze Špindlerovy boudy. 

A jaká místa navštívit? Turisty nejvíce oblíbenou činností je kromě výšlapu na Sněžku či cestě k Pančavským vodopádům také Stezka korunami stromů (45metrová rozhledna). Po úspěšném pokochání se místní líbeznou krajinou si můžete zajít třeba do aquaparku Špindlerův Mlýn nebo do MonkeyParku v téže destinaci, což ocení zejména malé děti, jelikož tu na ně čeká spousta neškodného dobrodružství. 

Speciály

Rezorty