Příjemné a moderní ubytování v Ostravě vám poskytne Hotel Akord

Ať už se chystáte na dovolenou nebo jen hledáte nocleh během pracovní cesty, Hotel Akord vám vždy vyhoví tím nejlepším. K dispozici vám budou moderní pokoje, hudební sál, velký sál, zahrada s dětským hřištěm, terasa s grilem, skvělé masáže a mnohé další.

Hotel Akord se nachází v Ostravě a svým návštěvníkům nabízí 9 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové pokoje. Každý z nich disponuje prostornou koupelnou se sprchovým koutem a vlastním sociálním zařízením.

Chybět vám nebude ani neustálé bezplatné připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, telefon, televize se satelitním příjmem a pohodlný nábytek určený k vašemu uvolnění.

Snídaně si vychutnáte každé ráno přímo v hotelové restauraci, kde se podávají formou švédských stolků. Bohaté menu vám navíc zajistí, že si vždy pochutnáte na tom pravém, po čem by zrovna vaše mlsné jazýčky zatoužily.

V příjemných letních měsících je vám navíc k dispozici i venkovní posezení, které může být obohaceno o venkovní grilování.

Zdali byste toužili podniknout nějaký výlet do města nebo byste si zašli na nějakou kulturní akci, nechte si poradit na recepci, u níž se můžete zastavit v kteroukoliv denní dobu.

Speciály

Rezorty