Příjemná relaxace uprostřed přírody s krásným výhledem po okolí - Wellness Hotel Vyhlídka

Čas od času si člověk musí najít místo, kde se pořádně uvolní a nechá všechny své problémy tzv. odplavat. Abyste měli jistotu, že se to podaří i vám, nechte se inspirovat kouzelným prostředním s širokou nabídkou relaxačních procedur, díky nimž se budete cítit jako znovuzrození. 

Naše kroky povedou na úpatí Orlických hor, kde nad městem Náchod v poklidné lokalitě najdete vesele se tyčící Wellness Hotel Vyhlídka, který vám poskytne šancí na jedinečnou a ničím nerušenou dovolenou. Pestré panoramatické výhledy nejsou jedinou věcí, na níž se můžete při vašem pobytu zde těšit. Prvotřídní hotelový servis a bohatá nabídka jak rekreačních, tak gastronomických možností se stane vaším nejlepším společníkem. 

Ubytováni budete buďto v jednom z devatenácti komfortně zařízených pokojů, nebo v apartmá, k němuž je přidružena centrální klimatizace. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, trezozer, minibarem a všedními doplňky pro každodenní využití. Mezi to můžeme řadit například ručníky, fén pro vysoušení vlasů, telefon a bezdrátové připojení k místní Wi-Fi, jejíž signál je dostupný po celém areálu. 

V ceně ubytování najdete zejména chutnou polopenzi, která se skládá z bohaté bufetové snídaně, kde si každý vybere to, na co má chuť (včetně dostatečného množství ovoce i zeleniny), a servírované dvouchodové večeře. Tu si mimo jiné budete smět vybraz sami z předem předloženého menu. Obědy je možné si dokoupit zvlášt, pokud tedy zrovna nebudete někde na cestách. Případní zájemci mohou do hotelové restaurace zavítat i mimo dobu podávání hlavních chodů a vychutnat si kávičku nebo dobré víno dle svého vlastního přání. 

Rozmázlováni kromě jídla budete formou několika relaxačních procedur, z jejichž širokého výběru na vás čeka třeba oxygenoterapie, ty nejlepší aroma koupele, různé uvolňovací masáže, zábaly a terapie Reiky. Skvělým relaxačním prostředkem se také může stát bazén se slanou vodou a protiproudem, v němž si můžete kdykoliv zaplavat. 

Ve volném čase kromě wellness služeb můžete využít některé ze zábavních činností, k nimž stačí mít jen dobrou náladu a úsměv na tváři. Vyzkoušejte například půvabný minigolf nebo si zahrajte si petanque, kuželky, stolní fotbal či kulečník. 

Recepce je k dispozici každý den o 7 do 22 hodin, u níž se můžete informovat o veškerých zrovna konaných nejenom kulturních akcích. V okolí Náchoda se nachází jak několik cyklostezek, tak i nespočet památek. Mezi těmi nejnavštěvovanějšími lze uvést pevnost Dobrošov, pevnost Josefov, zámek Náchod a především Babiččino údolí. Pokud se chystáte na výlet autem, pak je pro vás zdarma připraveno jedno parkovací místo přímo uvnitř hlídaného areálu. 

Speciály

Rezorty