Pojeďte si odpočinout do Františkových Lázní. Skvělé wellness i návštěva Motýlí farmy

Hotel Zátiší Františkovy Lázně vás zve na ten pravý a ničím nerušený relax obohacený těmi správnými specialitkami podniku včetně jedinečné příležitosti poznat už tak krásné město.

Pokud hledáte to správné místo k odpočinku, pak je Hotel Zátiší malinký kousíček od centra Františkových Lázní tou správnou volbou. Nachází se na okraji městského parku a svým rozpoložením nabádá cestovatele, aby si užili přívětivý a zasloužený odpočinek. Místo není vůbec těžké najít a svou polohou navíc dobře poslouží jako středobod pro venkovní aktivity. 

Hotel, jenž se pyšní celkovou kapacitou 60 lůžek, vám zajistí to největší pohodlí dle vašeho obrazu. Během pobytu, ať už v dvou, nebo třílůžkových pokojích, není problém si pořídit přistýlku a vybrat si dle vám vyhovující jemnosti, abyste se v klidu mohli oddávat snění. Kdo by se rozhodl cestovat sám, pro toho je tu připravený skvělý jednolůžkový pokoj obohacený kocháním se na krajinu při pohledu z balkónu. Všechny pokoje jsou plně vybaveny standardním vybavením, což mimo jiné zahrnuje jak sociální zařízení, tak i televizi se satelitním příjmem. Většina pokojů má také připravenou lednici, takže nebude problém uschovat si své zásoby, aby déle vydržely. 

Komu by vyhládlo, může jít využít služeb restaurace, jež je součástí vašeho ubytování zde a především součástí hotelu. Její styl vás jistě ohromí a svou kapacitou pojme v jeden moment až 31 osob. Co je však výhodou, tak k restauraci je připojena i kavárna, která pojme dalších 30 návštěvníků, díky čemuž si pohodlí při sklence něčeho dobrého užije každý. Jídelní lístek zahrnuje pokrmy jak z české, tak i mezinárodní kuchyně a pro výjimečné případy nemohou chybět ani speciality podniku. Jedná se především o předem plánované akce, které si sem lidé rádi chodívají dopřávat a vy byste u toho rozhodně neměli chybět. 

Díky velice žádoucím oslavám zahrnujících horké i studené nápoje, žánrově zaměřený kuchařský lístek, není problém využívat širokého venkovního prostoru, kde na vás čeká gril a s tím i další masové pochoutky. Hotel pro podobné akce a večírky dále může nabídnout i konferenční sál s 50 místy a bezvadným ozvučením, což nám zase otevírá brány k dalším mnoha nápadům.

Součástí pořizovacího balíčku jsou pro vás podávány bohaté snídaně formou švédských stolů úplně zdarma, avšak dle vašeho přání si sami můžete volit, zda dáte přednost polopenzi, nebo plné penzi. Mezi další nabízené služby zajištěné hotelem patří bezplatné využívání parkovacího místa, které najdete hned u vstupu. 

A kdo by přeci jen rád dal zapomenout na pracovní týden a nabral nové síly, může využít hotelové wellness centrum, jehož specialitou jsou obzvláště masáže a možnost využití infrasauny. Kdybyste chtěli zkusit ještě něco víc, nesmíme zapomenout na to podstatné. Přibližně 800 metrů od místa hotelu se nachází vyhlášený aquapark Františkovy Lázně, kde na vás čeká 82 metrů dlouhý tobogán, vodní skluzavky a vodní jeskyně, vířivky, finská sauna a mnohé další. 

Mezi další venkovní aktivity, které by vám neměly ujít, patří návštěva Motýlí farmy ležící v obci Žírovice. Přízemí ráje létajících krasavců nabídne muzeum s výstavní sbírkou tropických motýlů či skvostných skleníků s přírodními rostlinami a živými exempláři těch nejlepších druhů motýlů. 

Více informací na oficiálních stránkách.

Speciály

Rezorty