Podzimní pobyt v moderním areálu resortu Vigvam zahřeje na těle i na duši

Ťuk, ťuk! Kdo je tam? Podzim už pomalu začíná klepat na dveře, ale s tím vy si vůbec nemusíte dělat hlavu. Sladké jiskry horkého léta se můžete ještě pokusit chytit na příjemném poprázdninovém výletu v Němčicích u Kolína, kde na vás s otevřenou náručí čeká bohaté wellness, svěží vzduch, venkovní vyhřívané části a překrásná příroda. 

A o to víc se člověk může na co těšit, když si má na čem pochutnat. Jedinečný pobyt v resortu Vigvam vábí turisty jak na výtečnou domácí kuchyni, tak na lahodnou degustaci vína. A to znamená, že pokud zrovna nebudete mít chuť někam cestovat, tady se rozhodně nudit nebudete. Součástí rozlehlého areálu jsou totiž místa, která nejednou upoutají vaši pozornost. Zahrát si můžete například paintball, bowling, vyzkoušet lukostřelbu, projet se v silničním vláčku, vydat se do minizoo, kde je hlavní atrakcí stádo poníků nebo milá želví rodinka, děti naopak upoutá dřevěná prolézací loď na dětském hřišti a dále bude už jen na vás, zdali dáte přednost vinnému sklípku či nějakému pamlsku na vyhřívaném venkovním posezení, u něhož se pokocháte pohledem na krásnou okolní krajinu. 

Sahající do výšky téměř až 23 metrů je dřevěný vigvam jediný svého druhu, který byste mohli jen těžko kdekoliv jinde po celém světě spatřit. Nejenže je samotnou dominantou celého areálu, ale navíc má certifikát o zápisu do České knihy rekordů. Uvnitř něj je bar, kde se můžete posilnit nějakým osvěžujícím drinkem, a pokud zrovna chytíte dobrý termín, tak se zde konají i nejrůznější společenské akce, od soukromých firemních oslav, až po věhlasné koncerty. K vigvanu je kromě baru přiřazeno i grilovací centrum a místo k posezení. 

Své tělo přes noc uložíte do měkkých postelí, jež na vás čekají v nově vybudovaném útulném pokoji, a to za doprovodu moderního vybavení zahrnující důležité prvky každé domácnosti, jako je televize, bezplatné bezdrátové připojení k internetu či vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. A protože je místo vhodné ke konání svateb, tak nejen novomanželé se mohou nechat ubytovat v luxusním romantickém pokoji přichystaném právě pro výjimečné příležitosti. 

Vynikající gurmánské zážitky na vás čekají v místní restauraci o celkové kapacitě 48 míst uvnitř, 36 míst u letních stolků nebo 32 míst ve vyhřívané části. Na výběr máte rovnou ze tří balíčků, při nichž si každý vybere podle toho, na co zrovna bude mít chuť a nesmíme opomenout ani možnost pro milovníky dobrých vín, kteří se jistě neubrání široké škále jak tuzemských, tak i zahraničních exemplářů. 

Čas se dá trávit všelijak, ale někdy je těch zábavních aktivit opravdu tolik, že si člověk potřebuje trochu odpočinout. A k tomu nám poslouží privátní wellness, kam budete během svého pobytu na 90 minut přístup zdarma. Vyzkoušet můžete zejména saunu či vířivku, a když budete chtít něco extra, dáte si třicetiminutovou uvolňovací masáž se sklenkou sektu. 

Výlety po okolí toho také mají hodně co nabídnout. Začít se může rovnou v chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře, odkud se dá pokračovat do muzea Keltů v Dobšicích či do světoznámé Kostnice v Sedlci. Chybu neuděláte ani, pokud se vydáte do aquaparku v Pardubicích, kde můžete navštívit i proslulou Třídu Míru a odvést si domů sladký suvenýr z tohoto města perníku. 

Speciály

Rezorty