Pobyt v luxusních apartmánech a krásném prostředí. Zavítejte do Orlických hor

Kdo se rád jen tak toulá přírodou, mohl by se jednoho dne zatoulat do obce Říčky, kde v samotném srdci Orlických hor leží nově postavený, moderní Aparthotel, který si hlasitě říká o slovo na žebříčku oblíbenosti a svým hostům nabízí až 20 komfortně vybavených apartmánů. 

Za přírodou i lenošením je čas od času potřeba si vyrazit a uprostřed Orlických hor v hotelu Říčky budete mít jistotu, že se vám dostane obojí. Luxusní ubytování není to jediné, co je tu pro vás připraveno, ačkoliv je to jedna z věcí, na kterou se rozhodně můžete těšit. Nádherné prostředí na každém kroku, čerstvý vzduch a milí lidé kolem. A když vás poznávací poutě unaví, zaskočíte si na hodinku, dvě do wellness a rázem bude po problémech. 

Váš den začne s chutí a jak jinak než tradiční českou snídaní formou bufetových stolků, kterou pro vás připravuje hotelová restaurace. Od šéfkuchařů se ve výhodném balíčku dočkáte mimo jiné i bohaté dvouchodové servírované večeře a otázku oběda, pokud se tedy nevydáte někam na cesty, za vás vyřeší hotelový bar, kde si kromě lahodných drinků můžete zařídit i obědové balíčky. 

Po příjezdu vás ohromí už jen samotný vzhled hotelu, ovšem co se skrývá uvnitř, to bude tím pravým překvapením. Celková kapacita 102 lůžek v 20 komfortně zařízených apartmánech je rozdělena do sekce Classic (pro 2-4 osoby), Superior a DeLux (pro 4-6 osob). Všechny apartmány jsou velmi prostorné a disponují vlastní koupelnou buďto se sprchovým koutem, nebo vanou. V obývacím pokoji na vás čeká příjemná pohovka s LCD televizí, v ložnici zase naopak pohodlná manželská postel a nadechnout se čerstvého vzduchu můžete jít na terasu nebo na balkon a přitom si vychutnat překrásný výhled na místní krajinu. Hygienické potřeby, ručníky, hrníčky a další důležité věci budou vždy na svém místě, takže o nic nepřijdete a můžete jen uvažovat o tom, co uděláte se svým časem. 

Čas se dá trávit mnoha způsoby a jedním z nich je neomezený vstup do wellness centra. Tady si můžete zaplavat v krytém bazénu, skočit si do vířivky, odpočinout si ve finské sauně nebo se zapotit ve fitku. Za menší poplatek se můžete oddávat rozkoši při různých masážních procedurách. 

Mezi další dostupné volnočasové aktivity spadající pod areál hotelu patří víceúčelové sportovní hřiště (pro tenis, fotbal, volejbal, nohejbal apod.), minigolfové hřiště, dětský koutek, dětské hřiště (s prolézačkami , skluzavkami a houpačkami), herna, stolní tenis či stolní fotbal. Chybět nebude ani bezdrátové připojení k místní Wi-Fi, abyste se mohli udržovat v kontaktu s okolním světem. A kdo by chtěl zkusit něco úplně nového, může se zdokonalovat v jízdě na koni, protože krajina je pro to jako dělaná. 

Stejně tak je krajina dělaná i pro pěší nebo cyklistickou turistiku, která vede všemi cestami přímo od hotelu. Což nás přivádí na další myšlenku, že půjčovna kol je pro vás kdykoliv připravena a využívat můžete také bezplatného venkovního parkoviště. Podle toho, jaké zrovna bude počasí, se dá naplánovat i váš den. V letním období byste určitě rádi zavítali do aquaparku v Žamberku s dvěma tobogány a jednou skluzavkou, navštívili 385 metrů dlouhý lanový park nebo se vydali do údolí Divoké Orlice u Zemské brány. Špatně neuděláte ani v případě, pokud se rozhodnete poznávat přírodní krásy sami, ovšem jestli hledáte něco více specifického, neváhejte se zeptat na recepci a vaše dotazy nezůstanou bez odpovědi. 

 

Speciály

Rezorty