Penzion žába: stylové ubytování jen 5 minut chůze od historického centra Pardubic

Chystáte-li se zamířit do Pardubic, abyste i vy sami ochutnali krásy, jež vám nabízí toto město perníku, pak jistě budete chtít znát i místo, ve kterém se dá ubytovat. V takovém případě pro vás máme jednu alternativu, jíž nepohrdne jak vaše tělo, tak ani váš mlsný jazýček.

Řeč je pochopitelně o stylově zařízeném penzionu Zelená žába, jenž se nachází pouhých pět minut chůze od samotného náměstí, které dýchá kouzelnou historickou atmosférou a kam každý den chodí řada turistů, aby ochutnala místní laskominy nebo si prohlédla město ze Zelené brány (významná, 59 metrů vysoká prohlídková věž).

Co se ubytování týče, to je pro vás připraveno v nadstandardně vybavených apartmánech nebo pokojích, v nichž na vás už teď čeká příjemná klimatizace, prostorná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, televize se satelitním příjmem či bezdrátové internetové připojení.

V případě apartmánů se navíc můžete těšit na vlastní kuchyňku a mimo jiné také dvě ložnice.

O nové gastronomické zážitky se budou starat místní šéfkuchaři, kteří budou dodávat své lahodné pokrmy do restaurace penzionu, v níž se jeden moment může najíst až 200 lidí. Vše je laděné spíše do sportovního stylu, takže si na své přijdou i fanoušci hokeje, fotbalu nebo tenisu.

Výjimky netvoří ani pohodlné rezervace s možností pořádání večírků a dalších firemních či rodinných oslav.

Co se zábavy týče, ta na vás čeká nejenom na historickém náměstí, ale rovněž po celém městě, kde jsou k dispozici až čtyři druhy divadel, jež jsou obohaceny o různá muzea a galerie. Rodiny s dětmi naopak ocení aquapark s wellness centrum, k němuž to rovněž mají jen pár kroků.

V případě cestování se můžete spolehnout na dobrou hromadnou dopravu nebo vlakové nádraží. Penzion Zelená žába je dobře situovaný ke všem vašim výletům.

V případě nejistoty se můžete kdykoliv obrátit na recepci, která je pro vás připravena každý den od 8 do 23 hodin.

Speciály

Rezorty