Penzion Vila Bohemia: Skvělé ubytování na pokraji Prahy

Městská část Stodůlky je známa nejenom díky svému klidu, ale také díky „volnějšímu“ prostředí, jemuž vévodí čerstvý vzduch. Potřebujete-li se tedy na pár dní někde ukrýt před městským shonem a přitom stále zůstat nablízko všemu důležitému dění, není pro vás lepší místo, kde se přes noc schovat.

Vila Bohemia se nachází na velmi dobře přístupném místě, z něhož to nemáte daleko ani k dálnici, ani k letišti a ani k historickému centru města.

Hned po příjezdu vás zde překvapí milý personál a komfortně zařízené pokoje. V každém z nich je pro vás připravena vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

K tomu všemu zde nebude chybět ani televize se satelitním příjmem nebo bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Samozřejmostí jsou pak doplňky do koupelny a příjemným zpestřením mohou být i hračky pro děti. Některé pokoje penzionu navíc disponují i balkonem, popřípadě si můžete odpočinout i na zahradě za domem.

V ceně pobytu bývá zahrnuta snídaně, která je pro vás připravena tradiční formou teplého a studeného bufetu. Do tohoto výběru jsou zahrnuty vždy jen ty nejčerstvější suroviny.

V případě dalšího stravování můžete využít některé z přilehlých restaurací nebo prodejen potravin. Chybu neuděláte ani v případě, pokud se rozhodnete jít poznat krásy místního pivovaru.  

Speciály

Rezorty