Penzion Integrity: komfortní a stylové ubytování v centru Brna

Pokud hledáte pobyt, který bude vyhovovat představám i těch nejnáročnějších klientů, pak se vaše cesta do této oázy klidu může stát novou a příjemnou zkušeností, na níž budete ještě rádi vzpomínat.

Penzion Integrity, jenž se na pár dní stane vaším novým domovem, se nachází v luxusní vilové čtvrti v centru Brna. Zákazníci se mohou těšit na přepychové pokoje, které jsou rozděleny do kategorií Standard, Premium a Lux, nebo také jeden apartmán.

V nitru každé z možností na vás čeká vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, pohodlný nábytek, minibar a televize se satelitním příjmem. Některé pokoje jsou poté nadále vybaveny i klimatizací, ve všech pak najdete kvalitní signál na místní Wi-Fi.

Prostory penzionu lze využít také k firemním nebo rodinným účelům. Hosté mají možnost po předchozí domluvě naplno využívat služeb malého či velkého technicky vybaveného sálu (pro 45 a 80 osob).

Co se stravování týče, o ten se bude starat zkušený personál zdejší kuchyně. Každé ráno začnete s bohatou možností ze studeného či teplého bufetu a k obědu nebo k večeři se budete řídit vaším aktuálním balíčkem.

Po celý den je pak všem návštěvníkům umožněno využívat varné konvice k přípravy teplých nápojů, jako je káva nebo čaj. Pro mlsné a vybíravé jazýčky tu pak máme v přilehlé krajině několik restaurací.

Zdali zatoužíte poznávat okolí, můžete se vydat třeba na hrad Špilberk, ke katedrále svatého Petra a Pavla, do botanické zahrady či planetária. Všechny tyto možnosti jsou velmi dobře dostupné přímo z místo vašeho pobytu.

Speciály

Rezorty