Penzion FOX se sídlem v klidné části Prahy 9 vám poskytne útočiště na pár nocí

Klidné centrum Prahy 9 je jedním z ideálních míst, kde byste se mohli ubytovat, navštívíte-li hlavní město Česka. Právě zde se nachází i Penzion FOX, kde se můžete na několik dní v klidu ubytovat.

Penzion FOX se kromě poklidné atmosféry, která je obohacena o požitky z moderní doby, může pochlubit také přívětivým personálem, který vás zavede do vašich pokojů.

Na výběr máte jedno jednolůžko, jedenáct dvoulůžek a dva pokoje pro tři osoby. Všechny uvedené možnosti disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Nedílnou součástí každého ubytovacího zařízení je i trezor, televize a samozřejmě také bezdrátové internetové připojení. Za menší poplatek si lze zapůjčit fén, žehlící prkno anebo ledničku.

Otázku stravování za vás v případě snídaně vyřeší sám penzion, kde se můžete těšit na chutné obložené stolky, v případě oběda či večeře zase pro změnu sousední restaurace.

Veškeré vaše otázky ohledně tipů na poznávání historického centra Prahy nebo zařizování kulturních akcí za vás ráda vyřeší recepce, která je v provozu nonstop.

Skvělým zpestřením jinak velkého hlavního města jsou dobré cyklotrasy, které jsou ideální pro výletníky na kole. Děti se naopak zabaví na dětském hřišti, které je vzdáleno přibližně 200 metrů od místa pobytu.  

Speciály

Rezorty