Penzion Dvořákova: Příjemné ubytování v centru Brna

Chystáte se na krátkou návštěvu Brna s příjemnou vzpomínkou, kterou ve vás zanechají památky, jež zde navštívíte? Pak se nechte ubytovat přímo v centru, kde budete mít vše poblíž.

Náš další tip vás zavede do Penzionu Dvořákova přímo v srdci jihomoravské metropole Brno, kde je pro hosty připraveno příjemné ubytování.

Těšit se můžete na plně vybavenou kuchyňku (a to v každém pokoji), koupelnu s vlastním sociálním zařízením, sprchový kout a samozřejmě také kvalitní bezdrátové Wi-Fi připojení.

Protože se počítá s vašimi prohlídkami města, stravování je čistě na vás dle vaší chuti, zato v plně vybavené místnosti, která vám vše umožní.

Pokud byste zatoužili po nějaké delikatese, centrum města je opravdu široké a nemusíte chodit ani nikam daleko, abyste si pochutnali na nějaké labužnické specialitě.

Penzion Dvořákova se nachází uprostřed pěší zóny, kde je ideálním výchozím bodem pro další vaše pouťové aktivity. Vlakové či autobusové nádraží je od vás jen pár minut chůze, zastávka tramvaje ani ne 100 metrů.

Chybu neuděláte ani v případě, zdali se na tento výlet vydáte vlastním vozem, avšak zaparkovat jej budete smět pouze v přilehlých ulicích.

Co se památek týče, určitě byste neměli vynechat dominantu Brna - hrad Špilberk - který je od penzionu vzdálený jen 1,5 km, nebo Brněnské podzemí a váhat navštívit byste neměli ani chrám sv. Petra a Pavla.

Speciály

Rezorty