Penzion Dvořákova: Ideální místo pro vaše toulky Brnem

Jistota komfortního ubytování a přívětivého personálu je vždy cílem našeho nově vyhledávaného místa, přičemž pokud zavítáme do Brna, můžeme si být jisti, že jsme jedno takové našli.

Penzion Dvořákova se nachází v turistickém regionu Moravský Kras a pod svými křídly uchovává až 23 pokojů, jejichž celkovou kapacitu tvoří 47 lůžek.

Uvnitř každého pokoje vás přivítá přívětivá atmosféra, která je podpořena těmi nejmodernějšími technologiemi, včetně kvalitního Wi-Fi připojení zdarma.

Odpověď na otázku ohledně stravování za vás velice rády vyřeší okolní restaurace, jež jsou mimochodem velice vyhlášené. V rámci ubytování v penzionu se můžete těšit na chutné snídaně.

Zdali byste si potřebovali odpočinout, nechte se inspirovat nabídkou zdejšího wellness, v němž naberete nové síly k dalšímu dni plnému dobrodružství.

Pokud se rozhodnete přijet autem, máte možnost si za menší poplatek své vozidlo ponechat na hlídaném parkovišti, které se nachází přibližně 50 metrů od vašeho místa pobytu.

Kdybyste potřebovali s něčím poradit, neváhejte se zeptejte se u ochotné recepce, jež vám bude k dispozici každý den od 8 do 19 hodin.

Jestli se plánujete vydat na výlety, můžeme doporučit prohlídku hradu Špilberk, kostel sv. Jakuba, katedrálu sv. Petra a Pavla či Jurkovičovu vilu.

Speciály

Rezorty