Penzion Černý kůň: Klidný pobyt poblíž centra Hradce

Nikdo nikdy neví, kam ho nohy zanesou, a totéž platí i o našem dalším tipu, který vás zavede kousek od centra města v Hradci Králové. Čeká-li na vás pracovní školení, firemní večírek, výlet po památkách či jen zábava s rodinou v této oblasti, pak můžete využít naší nabídky, s níž si tento pobyt o něco více zpříjemníte.

Tříhvězdičkový penzion Černý kůň se na pár dní stane vašim domovem. Těšit se zde můžete na klidnou atmosféru, přívětivý personál, informační či sekretářské služby a také chutné stravování.

Ubytováni budete v jednom z jedenácti dostupných pokojů, jejichž kapacita je vhodná i pro rodiny s dětmi. Čeká na vás zde televize s plochou obrazovkou, minibar, bezdrátové internetové připojení a především pak i pohodlný nábytek. Opomenout nemůžeme ani vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Pokud se na svou cestu vydáte autem, můžete si jej zdarma nechat před branami penzionu, kde bude přes noc uzamčeno a střeženo kamerovým systémem.

Příjemná restaurace penzionu pojme v jeden moment až 46 osob a lze si v ní vychutnat jak tradiční české, tak i slavné mezinárodní pokrmy. Za pěkného počasí vám bude k dispozici rovněž zahradní terasa.

Kdybyste se vydali na výlety, můžete zavítat ke gotické katedrále svatého Ducha na Velkém náměstí, kde se také můžete kochat pohledem na Bílou věž či radnici.

Z toho rodinného balíčku jistě uvítáte návštěvu aquaparku či prohlídku 9 km vzdálené Kunětické hory, u níž je restaurace i přívětivá farma zvířátek.  

Speciály

Rezorty