Partnerský pobyt na zámku Sychrov aneb žijte si jako v pohádce

Prožít si kouzelný pobyt plný krásy a dobrodružství, to je něco, o čem každý z nás alespoň jednou v životě sní. Ačkoliv se do říše pohádek nedostaneme, můžeme si vytvořit naši vlastní a oddat se fantazii plné překvapení, jež skrývá tento luxusní pobyt v severních Čechách.

Chvíle odpočinku, relaxace a uvolnění bývají opravdu krásné. A jsou ještě o to krásnější, pokud je můžete prožít spolu se svými blízkými třeba právě v královském stylu. Jeden takový nabízí věhlasný Zámecký hotel Sychrov, v nemž se vaše představy spojí se skutečností. Luxusně zařízené a plně klimatizované pokoje vám nabídnou ten pravý odpočinek, jenž si v horkých letních dnech můžete dopřát, a dokonce se můžete kochat i famózním pohledem na sychrovský zámek či přilehlý park. Architektura pokojů bere inspiraci ze zámeckého prostředí, a proto nepochybujeme, že se i vy tady budete cítit jako v pohádce.

Pokud vás zajímá výbava pokojů, nemusíte se bát, že byste tady přišli o cokoliv, co je v dnešní době moderní. Včetně klimatizace s volitelným nastavením teploty tu na vás čeká i velká a především pohodlná manželská postel, vlastním trezorech pro úschovu cenností, LCD televizor s opravdu velkou úhlopříčkou a minibar s božskými drinky připravený ke každodennímu užití. Nesmíme zapomenout ani na bezdrátový signál k místní Wi-Fi, jež disponuje vysokorychlostním připojením. Součástí královského pobytu je i vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a moderním podlahovým vytápěním. 

A protože se bavíme o královském odpočinku, nebylo by to to pravé ořechové, pokud by tu chybělo kvalitní wellness centrum. Pro návštěvníky hotelu Sychrov je připravena prvotřídní péče, která zahrnuje i možnosti využívat finské sauny, parních komor, vířivek nebo masáží v celodenním provozu. V nadcházejícím letním období jsou oddychové aktivity obohaceny o golfové hřiště, šachy, sportovní kurty a další. Klidné prostředí zaručuje i celý venkovní areál zámku, kde se můžete svévolně procházet botanickými sbírkami toho nejlepšího druhu na našem území.

Své žaludky si naplníte ve výborné kuchyni, jež nám nabízí hotelová restaurace Bohemian Garnet, kde je pro vás každý den připravena bohatá polopenze. Po lahodné večeři si na pokoji otevřete lahvinku vína a pak už bude je na vás, co se bude dít dál. 

I okolí hotelu láká k různým dobrodružstvím a poznáním. Cyklistické nebo pěší výlety lze pořádat do malebné krajiny Českého ráje či Pojizeří, nebo se můžeme kochat historickými památkami, kterých je celé množství v samotném okolí hotelu. V nedalekém městu Liberec je možné se vydat například do ZOO nebo se vypravit do botanické zahrady.

Více informací na oficiálních stránkách.

Speciály

Rezorty