Okolí Rumburku láká k mnoha výletům, ale také k relaxaci. Ve Wellness Hotelu Lužan zvládnete obojí

Čas dovolené se blíží a spolu s tím byste měli začít uvažovat o tom, jak ji strávíte i vy sami. Jedna z námi dnes nabízených možností nás zavede do jednoho z nejhezčích míst České republiky, kde si společně s chutnou polopenzí užijete celou řadu relaxačních procedur.

Wellness Hotel Lužan, jenž se na pár dní stane vaším domovem, sídlí v samotném srdci Rumburku, čímž se stává výjimečným místem pro výlety všeho druhu. Hned při výstupu z hotelu vás přivítá Lužické náměstí, které je samo o sobě kouzelnou historickou oblastí, a odtud můžete vyjít nebo vyjet tam, kam vás vaše touhy zavanou. 

Hotel nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech, které disponují kvalitou pravého čtyřhvězdičkového luxusu. To znamená, že se můžete těšit na přítomnost televize se satelitním příjmem, vlastního trezoru, minibaru, telefonu a připojení k místní bezdrátové internetové síti. Samozřejmostí zůstává vlastní koupelna, jejíž nedílnou součástí je i masážní sprchový kout a fén. 

Výjimečné gastronomické zážitky k vám poputují od zkušených šéfkuchařů, jejichž úkolem bude udělat vše, co vám na očích uvidí. Chybět nebudou místní regionální specialitky podobně jako všeobecné známé mezinárodní pokrmy. Tato cesta k novým chuťovým prožitkům může začínat třeba přes stylovou restauraci Pizzerie - Steakhaus, od níž lze pokračovat k cukrárně Lužánek. Pohodový večer pak můžete zakončit v Music baru, kde se setkáte jak s příjemnou taneční muzikou, tak i jedinečnou atmosférou. 

Správná dovolená se neobejde bez správného odpočinku. Ten vám zde zaručí celá řada klasických wellness procedur, které jsou obohaceny o relaxační a ozdravné koupele. Zamilované páry pak jistě ocení možnost vlézt si do romantické vířivky pro dvě osoby, do které si můžete s sebou vzít i láhev dobrého sektu. 

V hotelu se kromě wellness centra setkáte také s fitkem, kde se pro změnu můžete sami trochu zapotit, nebo také s šesti bowlingovými drahami, jež vám mohou být dobrým společníkem při zábavných rodinných chvilkách či volných večerech. 

Při pobytu zde jistě neodoláte touze vytáhnout paty z hotelu a vydat se vstříc novým zážitkům. Ty můžete poznávat jak pěšky, tak i na kole, neboť je pro vás pro oba druhy těchto výletů připraveno hned několik označených tras. Celou krajinu si nejlépe prohlédnete z rozhledny na Jedlové hoře nebo na Dymníku, zatímco kouzelné procházky na vás čekají v Českém Švýcarsku. 

Z ostatních výletů po okolí nesmíme zapomenout na Míšenský důl a zříceninu Tolštejn, komplex kapucínského kláštera s kostelem sv. Vavřince, loretánskou kapli, horu Klíč a zříceninu Falkenštejn.

Speciály

Rezorty