Oblast východních Krkonoš zve na příjemnou dovolenou s golfovým hřištěm přímo u resortu

Ještě než se zcela proberete do klasické podzimní nálady, přijeďte si vychutnat příjemné babí léto v Grund Resortu Golf and Ski v městysu Mladé Buky nedaleko Janských Lázní. Velice široká nabídka výletů, krásné wellness a luxusní ubytování mohou být tím správným odreagováním, které budete na začátku školního roku potřebovat. 

A kouzelné prostředí je to hlavní, na co se můžete těšit. Čtyřhvězdičkový hotel Grund Resort Golf & Ski zaujme krásou jak zevnitř, tak zvenčí a navíc je plně obklopen golfovým hřištěm, které vytáhne ven i nezaujaté příznivce tohoto sportu. Resort se nachází necelých 10 minut jízdy autem od lyžařského střediska Černá Hora - Janské Lázně - a má pro vás připravený tři unikátní balíčky, z nichž si nakonec vybere opravdu každý. Nezáleží na tom, jestli si dovolenou chcete dopřát raději sami, s dětmi nebo s drahou polovičkou, komfortní ubytování pro vás bude připraveno a těšit se zejména můžete i na kupu nevšedních zážitků. 

Nabídka ubytování přináší výběr mezi 24 dvoulůžkovými pokoji a 4 apartmány, na jejichž vzhledu pracovali samotní prvotřídní italští designéři. Každý pokoj disponuje jen tím nejlepším vybavením a nadčasovým vzhledem. Chybět nebude jak vlastní sprchový kout, tak ani televize se satelitním příjmem či minibar s trezorem. Samozřejmostí bezplatné bezdrátové připojení k internetu. 

S ohledem na výběr balíčku máte zajištěnou bufetovou snídani v místní stylové restauraci, ve které se příjemný personál nebude bát vyhovět vám za každých okolností. Kuchaři se dobře orientují nejen v české, tedy domácí, kuchyni, ale navíc vám do menu zahrnuli i několik světových specialit. Všechny pokrmy jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin a podávané na talíři uchvátí moderní úpravou. Pro noční posezení s řadou chutných drinků je připraven Lobby bar.

Součástí komfortního ubytování je mimo jiné i moderní wellness, v němž můžete neomezeně relaxovat v každý den pobytu, a to přesněji od 13 do 21 hodin. K dispozici je například dvanáctimetrový bazén s protiproudem, sauna nebo vířivka. Chybět nebude ani široký výběr masáží, při nichž uvolníte zatuhlé svalstvo. 

Samotným srdcem kouzelného krkonošského resortu je prvotřídní 18jamkové golfové hřiště, kde je pro začátečníky v tomto oboru připravena i golfová akademie nebo vnitřní golfový simulátor. To vše a mnohem více za doprovodu překrásné, horami pokryté krajiny. 

Máte-li s sebou děti, pak byste určitě rádi zavítali do 1 500 metrů vzdáleného Baldova světa, kde na vás čeká velmi rozlehlý areál s širokou nabídkou dětských aktivit. Za zmínku stojí obzvláště vodní hřiště, trampolínové pole, 136m dlouhá tubingová dráha, velká vzduchová trampolína či síťová loď. 

Další neméně zajímavou alternativou je návštěva ZOO v Dvoře Králové s více než 2 400 zvířaty, o jejichž původu vás informují vyškolení průvodci, nebo vystoupat do korun stromů speciální věže, která vás zavede až do 45metrové výšky. 

Největším lákadlem turistů a dominantou Krkonoš je nejvyšší hora ČR Sněžka, na jejíž vrchol ve výšce 1603 metrů nad mořem se dá dostat za pomoci několika turistických cest.

Speciály

Rezorty