Oáza klidu a pohody. Zavítejte na sever Čech a užijte si příjemnou dovolenou

Oáza Resort ve Slavětíně nabízí moderní ubytování s řadou sportovních i kulturních aktivit. Cítíte-li se dobře v obklopení nádherné přírodní krajiny, rádi byste si odpočinuli třeba ve vyhřívaném bazénu a večer zakončili dobrým vínem, pak se vám nabízí perfektní příležitost. 

Oáza Resort se nachází v samotném srdci Českého středohoří. Tento rozlehlý resort vám nabídne jak mnoho sportovních aktivit, tak spoustu relaxačních možností. K dispozici je slaný vyhřívaný bazén, sluneční terasa, vířivka pro dvě osoby, vinný sklípek i hvězdářský dalekohled. Venku si naopak můžete zahrát volejbal, pétanque, badminton či si vzít kola a vydat se na báječnou projížďku. A komu by se zachtělo, toulky okolní krajinou rozhodně nebudou k zahození. Není totiž žádnou záhadou, že zdejší malebná krajina je turisty hodnocena za jednu nejlepších nejen v severních Čechách, ale téměř po celé republice. 

Ubytováni budete v pohodlných a komfortních apartmánech, jimž nechybí vlastní kuchyňka s několika užitečnými pomocníky k vaření (vařič, trouba, chladnička, jídelní stůl). K dispozici vám mimo jiné také bude televize s USB vstupem a satelitním příjmem, stylový nábytek pro pohodlné sezení i ležení, stolek pro cestovní notebook, vlastní koupelna se sociálním zařízením a nakonec také bezdtrátové připojení k internetu.

O tom, zdali dáte přednost vlastním pokrmům, nebo jestli za sebe necháte vařit jiné, se rozhodnete vy sami. Vše záleží na výběru balíčku, jenž se vám bude zdát nejlepší. Nabídka zahrnuje chutné snídaně klasickou bufetovou formou a bohaté večeře z pravých českých specialit. V opačném případě se můžete spolehnout jen na čerstvé zdejší suroviny a chutný pokrm si připravit sami. Na požádání si lze nechat objednat i snídani do postele. 

Aniž byste z areálu museli odejít, veškerou zábavu i relax najdete právě tady. Pro příjemné využití volného času je využití celá řada stolních her, venku jsou pro vás připravena univerzální hřiště s plným vybavením pro badminton, líný tenis, volejbal či pétanque a zapůjčit si můžete jak jízdní kola, tak nordic walking hole. Relax na vás čeká v krytém vyhřívaném bazénu se slanou vodou a protiproudem, na požádání je možné vytvořit si romantickou atmosféru při pobytu v luxusní vířivce a zavítat můžete i do některé z tradičních výběrů saun nebo si dopřát specifickou uvolňovací masáž. 

Kdo by hledal inspiraci pro zajímavé výletní destinace, stačí sdělit své přání na recepci a hned se dozvíte informace o tom, jak se tam dostat, navíc vám bude nabídnut i způsob. Místní krajina se dá poznat z mnoha perspektiv a jedna z nich je dokonce ta vzdušná. Pro někoho, kdo ještě nikdy neletěl balonem, to může být opravdu mimořádný zážitek. Na druhou stranu příjemná projížďka na koni či procházka po stopách praotce Čecha také nijak nezklamou. Prozkoumat můžete celou řadu naučných stezek a navštívit místa, jako je zžícenina gotického hradu Hazmburk, rozhledna Keltské Valy, muzeum Louny, nebo zámek Libochovice. 

Speciály

Rezorty