Nově zrekonstruovaný Penzion a Restaurace Šimanda vás zve na několik příjemných dní

Praha je domovem jak mnoha hotelů, tak i mnoha penzionů a jeden takový roztomilý se nám nabízí právě na břehu Kyjského rybníka.

Penzion Šimanda nám nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, přičemž většina z nich disponuje i vlastním balkonem.

V celkovém počtu se zde nachází až 37 lůžek, proto je vždy zárukou volného místa objednání předem.

V každém z dostupných pokojů najdeme vlastní koupelnu, k níž je přiřazen sprchový kout a sociální zařízení.

Chybět nám v žádném případě nebude ani moderní nábytek, satelitní televize či bezplatné bezdrátové internetové připojení.

Příjemným zpestřením je i kuchyňka, u které nechybí rychlovarná konvice a další potřebné doplňky k ní patřící.

Kdybyste si nechtěli vařit sami, můžete se vždy spolehnout na pečlivé služby restaurace penzionu.

Ať už vás přepadne chvilková chuť na něco dobrého (minutkové specialitky) nebo se necháte inspirovat předem navrženým menu, vždy se tu dosyta najíte a odejdete spokojeni.

Chybu neuděláte ani v případě, pokud ochutnáte dobré nápoje. Pány bude určitě lákat široký výběr točených piv, dámy pro změny jistě rády zkusí dobré víno.

Protože se nacházíme v Praze, lidé se často jezdí dívat do centra města. Ani v tomto nebude v současném případě problém, a to díky dobré dopravní dostupnosti.

Penzion Šimanda se nachází v poklidné části Prahy 9 - Kyje. K proslule známé O2 areně to máme jen necelé 4 km, k Václavskému náměstí přibližně 10 km.

Speciály

Rezorty