Nikde není lépe než na zámku. A o odpočinku to platí obzvlášť!

Příjemný pobyt plný odpočinku, radosti a zábavy vám v rámci vaší dovolené, firemní akce, rodinné oslavy či nějaké jinaké slavnosti zaručí Hotel Galant Lednice, který se nachází v srdci Lednicko-valtického areálu.

Bývalým názvem My Hotel, nyní tedy Hotel Galant, patří k jedněm z nejvyhledávanějším cílů turistů Jihomoravského kraje a  těší se velké přízni. Součástí areálu je vlastní restaurace, stylový salonek s nabídkou chutných moravských vín, pěkná zahrádka a pro vybrané zájemce třeba i taneční parket. Hosté se mohou kochat pohledem na působivou venkovní úpravu či krásnou okolní krajinu a u toho si dopřávat nějakou z grilu právě připravenou masovou specialitku. Kromě toho se v okolí nachází spousta vhodných činností k různým sportovním aktivitám, takže rozhodně nepočítejte s tím, že se tu budete nudit!  

Náš první pohled směruje do krásně zrekonstruovaných interiéru, jehož podlaha je ve všech pokojích pokryta hebkým, čistým kobercem. Celková kapacita činí 120 lůžek, veškeré kažodenní doplňky jsou již předem připraveny a mimo to vám nic jiné chybět nebude. Projdeme-li si základní vybavení, musíme zmínit vlastní moderní koupelnu, LCD televizi se satelitním příjmem, připojení k Wi-Fi, minibar, telefon a některé z nich jsou obdařeny i klimatizací nebo balkonem. Konkrétně tedy 21 pokojů z celkových 51 možných. 

Hotel disponuje řadou dalších prvků, jež byste mohli v rámci vaší dovolené kdykoliv využít. Jedná se hlavně o knihovnu, směnárnu, dětský koutek, ale i babysitting služby (to v případě, kdybyste si s sebou vzali své nejmenší miláčky a chtěli mít trochu času pro sebe). Nesmíme opomenout ani konferenční prostory, které jsou vhodné pro pořádání firemních akcí. Tyto prostory jsou plně vybaveny veškerou důležitou technikou. Relaxace ve wellness naopak zahrnuje klasickou finskou sanu, vířivku a další příjemné masáže. 

Když už jsme zmínili služby hotelu, není od věci podívat se i na sportovní tématiku, jež přísluší velmi blízkým prostorám tohoto objektu. Příznivci sportu si mohou zahrát tenis, volejbal, kroket nebo si zapůjčit horská kola a vydat se na výlet poznávat okolí. Při svém objevování okolí věnujte pozornost vyznačeným trasám, které vás provedou mnoha přírodními či kulturními památkami. Za zmínku stojí například Rybniční zámek, Hubertus, Tři Grácie, Nové Dvory a Hraniční zámeček.

Najíst se můžete v hotelové restauraci, kde vám budou připravovány vydatné snídaně námi známou formou švédských stolů a zde se také podávají i večeře, u nichž budete mít na výběr rovnou ze tří chodů. Pokud by vám to bylo málo, můžete v odpoledních hodinách přijmout naši pozvánku k chutnému zákusku s kávičkou od věhlasného cukráře a kdyby ani to nestačilo, bez potíží se domluvíme na lahodné degustaci vín či jen tak při volné příležitosti jejich volné konzumaci.

K tomu snad už zbývá jenom dodat, že pokrmy jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin, jejichž využití se hodí jak do české, tak mezinárodní kuchyně. Kromě toho tu nechybí ani vyhlášené grilované specialitky, o jejichž blahodárné chuti se přesvědčíte, až sem dorazíte. 

Speciály

Rezorty