Neomezené wellness v prima prostředí. Hotel v Beskydech nabízí tu nejlepší relaxaci

Není nad to, když znáte místo, které je oblíbenou destinací pro návštěvu v každém ročním období. Neomezené wellness a velké množství venkovních aktivit v krásné a bohaté přírodě vám zajistí, že se domů vrátíte odpočatí a svěží. 

Pokud žijete v Beskydsko-Valašské oblasti, nebo ještě lépe v obci Horní Bečva, pak zajisté znáte i věhlasný Relax Hotel Valaška. Kdo jej zná, ten určitě poznal i jeho kouzelnou moc, s níž zapomenete na běžné starosti. Zdali nevěříte, je na čase se o tom přesvědčit na vlastní kůži. Bohaté wellness s maximální péčí o vaše tělo a krásná přírodní krajina na vás zajista udělají dojem, neboť ne nadarmo se tento malebný hotýlek stal díky své lokalitě, popularitě a dobré dopravní dostupnosti ideálním místem dovolené řady stálých hostů. 

Připraven pro vás bude jeden z dvou-čtyřlůžkových pokojů s celkovou kapacitou 47 míst. Každý z pokojů se může pochlubit skvělou a útulnou atmosférou spojenou s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a toaletou. Chybět nebude ani bezdrátové připojení k internetu nebo televizor se satelitním příjmem, což vám zajistí krásný a poklidný večer dle vaší libosti. Celoroční provoz je samozřejmostí.

Co je však podstatné, tak na to hlavní se můžeme pořád těšit. V centru se nacházející nově vystavené wellness s bazénem, bazénem s protiproudem, vířivkou, parní nebo finskou sanou a mnoha dalšími se stane tím pravým rájem jak pro vás, tak pro vaše tělo. Tím však zábava nekončí, protože kdykoliv dostanete chuť, můžete si dopřát příjemné zábavy hraním stolního tenisu, stolního fotbálku, kulečníku anebo na Valašsku nejvíce oblíbeného golfu, který je přístupný za každého počasí, jelikož je k dispozici i samotný golfový manažer v umělé přírodě poskytující mimořádně realistický zážitek z této hry. 

K té vší zábavě nemůže chybět něco, čím bychom zaplnili naše žaludky. Těšit se na vás bude nekuřácká restaurace, tentokrát s nově zrekonstruovanou terasou, kde na vás čekají ty nejlepší místní specialitky včetně vyhlášených pokrmů z klasické české kuchyně. 

Hotel Valaška je ideální destinaci pro každého, kdo si chce užít trochu pohody nebo potěšit své blízké. Vytáhnout paty z domu můžete rovnou s celou rodinkou a nemusíte se bát, že by tu nebylo dost zábavy pro každého. Pro ty nejmenší je připraveno i dětské hřiště, avšak vzhledem k odpočinku, jehož se vám během ubytování zde dostane, když uvidíte místní krajinu s kupou krásných kopců, tak nevydržíte sedět na místě. Příroda totiž mluví sama za sebe, a tudíž se nemusíte bát, že by vám chyběla inspirace k tomu ji prozkoumat. 

K samotným výletním destinacím poblíž okolí hotelu by vám neměla ujít návštěva jednoho z nejznámějších míst celých Beskyd, čímž jsou Pustevny. Pohádkově zdobené dřevěné stavby byly navrženy ještě v 19. století Dušanem Jurkovičem a včetně parádní podívané nabídnou i skvělou atmosféru. V jejich blízkosti se nachází lyžařské středisko, což nám napovídá, že se sem lze dopravit i lanovkou.

Druhou významnou výletní destinací je vrchol Radhošť, jehož nadmořská výška šplhá až k 1129 metrům. Vzhledem k „holému“ vrcholu si lze dopřát jeden z nejúžasnějších pohledů na beskydské panorama, které bezpochyby stojí za zhlédnutí. 

Více informací najdete na oficiálních stránkách

Speciály

Rezorty