Nechte všechny starosti odplout a užijte si romantickou dovolenou pro dva na lodi

Přemýšlíte někdy nad tím, jak byste si se svou drahou polovičkou mohli užít své společné chvilky a pokud možno co nejromantičtěji? Pak se Rohan Boat Prague může stát tou správnou odpovědí. Výborný dárek nejen na svátek svatého Valentýna na vás čeká u břehů Vltavy. 

Ač se vám to může zdát trochu netypické, přesto je tomu tak. Rohan Boat Prague, jež kotví u Libeňského mostu, nabízí neomezené možnosti ničím nerušeného romantického pobytu v samotném srdci hlavního města Prahy. Někdo by to nazval dovolenou snů, jiný zase sladkým nic neděláním po boku toho, koho máme rádi, avšak ve výsledku není vyloučeno, že se vám dostane obojí. Kromě kouzelného toulání lodní palubou či skvělých gastronomických zážitků na vás zde čeká i příjemné wellness, a pokud budete mít štěstí, dočkáte se také nějaké parádní hostiny. Ty se konají přímo na palubě, kde je možné uspořádat svatební hostinu, firemní večírek a další specifické oslavy. Ty si mimo jiné můžete naplánovat i vy sami. 

A jelikož jsme na lodi, ubytováni nebudeme nikde jinde než v kajutě. Ovšem tento výraz zdaleka nenaplňuje to, na co se tu můžete těšit. Všechny místnosti jsou stylově a komfortně zařízené, že si ani nevšimnete, že odplouváte do země fantazie. 33 moderně zařízených kajut disponuje útulně vybavenými pokoji v plachetním stylu, kde najdete všechny běžně potřebné věci. Ve výčtu nechybí vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a vlastním sociálním zařízením, klimatizace, trezor, telefon a také všudypřítomné bezdrátové připojení k internetu. 

V hotelové restauraci, jež v jeden moment pojme až 50 osob, se můžete těšit na ty nejlepší gastronomické zážitky vycházející převážně z oblíbené české kuchyně. Výjimkou však nejsou ani slavné zahraniční speciality, díky čemuž budete mít jistotu, že se každý den budete mít na co těšit. Restaurace vám během jídla poskytne příjemný pohled na vodní hladinu a sousedící Golf Bar vám zase zajistí výhled na Vltavu a Libeňský most.

Bohaté balíčky jsou ve znamení těch nejlepších jídel a také spousty odpočinku. Ten pravý můžete najít v útulném wellness centru, kde si budete dopřávat jak služeb sauny nebo výřivky, tak i několika relaxačních procedur, jimž jdou uvolňovací masáže v samotném čele. 

K romantickému pobytu při výletu na lodi patří i jedinečný kulturní zážitek z prohlídky historického centra města Prahy. MHD spoje jsou volně dostupné a s dopravou nejsou problémy. Navštívit můžete například Karlův most, Katedrálu sv. Víta, Pražský hrad nebo Staroměstské náměstí. Pro utužení zábavy se poté vyplatí podívat se do Zoologické zahrady hl. m. Prahy či do půvabné botanické zahrady. 

Speciály

Rezorty