Návštěva nejzelenějšího místa Prahy pobízí ke krásným a romantickým procházkám

Ubytování v klidné a přitom velice příjemné části Prahy odkazující nás na barokní architekturu v podobě Břevnovského kláštera nabylo zcela nových rozměrů. Všichni zákazníci si zde mohou užít až 23 plně vybavených pokojů, které dýchají tou správnou historickou atmosférou.

A na vás se již teď s otevřenou náručí začíná těšit barokní budova Hotelu Adalbert, který má pod svými křídly velice zkušený personál obohacují nám již tak příjemný pobyt na tomto místě. K tomu všemu je přiřazena i krásná rozlehlá klášterní zahrada, co okouzlí vaše společné chvilky.

Všechny pokoje, v nichž se můžete ubytovat, disponují jedním nebo dvěma lůžky, přičemž vedle nich nepřijdete ani o možnost usídlit se v prostorném apartmánu, jenž je určen i pro handicapované osoby.

Co se výbavy týče, k ní lze zmínit stylový nábytek, vlastní trezor či minibar, satelitní televizi, kvalitní internetové připojení a mimo jiné také neomezené služby recepce. Samozřejmostí potom je koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Ačkoliv vás bude dělit jen několik kroků od vyhlášené restaurace Klášterní Šenk, jejíž bohaté nadílce patrně neodoláte během vaší návštěvy zde ani vy, kvalitní pokrmy si můžete užít i v rámci Hotelu Adalbert.

Okolí Prahy 6 je považováno za jedno z „nejzelenějších“ míst města, proto ani vy byste neměli odolat tomuto pokušení jít prozkoumat blízké okolí. Například při prohlídce Obory Hvězda nebo Divoké Šárky byste jen těžko mohli uvěřit tomu, že jsou součástí nejlidnatějšího města republiky.

Speciály

Rezorty