Nalaďte se do atmosféry jako z tropických ostrovů. Letní pobyt v Hotelu Savannah

Čtyřhvězdičkový Hotel Savannah vítá své hosty v malebném kraji v Hatích u Znojma. Exkluzivní interiér ohromí oko nejednoho návštěvníka a spolu se všemi dostupnými procedurami se naladíte do té správní letní atmosféry, která bude připomínat tropické dny na bájných plážích. 

Na hosty tu čeká 70  komfortně zařízených pokojů a k tomu 6 apartmánů. Vše je doplněno množstvím designových prvků včetně barevně lesklých vitráží, jež vás naprosto ohromí. V roce 2012 bylo hotelu uděleno ocenění nejlepšího kongresového hotelu v Jihomoravském kraji, tudíž se můžete těšit na ty nejlepší konferenční sály a moderní prostory pro konání svateb či firemních večírků.

Ubytování na vás čeká v dvoulůžkových pokojích a dle kategorie Komfort nebo Exclusive se můžete navíc těšit na plně klimatizované místnosti s bohatou koupelnou, velkou LCD televizi se satelitním příjmem, minibarem a telefonem. Samozřejmostí je i bezdrátové internetové připojení kdekoliv po celém areálu a především volný vstup do místního wellness centra. Auto můžete nechat stát na bezplatném parkovišti a vydat se vstříc novým zážitkům. Nabídka volných prostorů na večírky pojme výběr až z osmi sálů zahrnující tu nejlepší moderní techniku.

V hotelu Savannah si rozhodně užijete kupu zábavy. Přes léto tu na vás čeká řada akcí, které zahrnují i lahodnou degustaci vín nebo několik pokrmů. A co se jídla týče, s radostí můžeme prohlásit, že na své si zde přijdou i velmi nároční hosté, jež sami poškádlí své chuťové pohárky. 

Součástí hotelu je i restaurace s kapacitou 80 míst, v níž vás pohostí skvělými snídaněmi i večeří. V její nabídce najdete speciality jak z české, tak i mezinárodní kuchyně. To vše se neobejde bez široké nabídky alkoholických či nealkoholických nápojů včetně toho nejlepšího výběru domácích i zahraničních vín. 

Celé dny budou ve znamení odpočinku, a to především díky dobré dostupnosti zdejšího wellness centra, kde můžete relaxovat klidně i celé dny. Jeho dominantou je plavecký bazén o rozměrech 22 x 8 metrů, ovšem ani parní lázeň nebo pobyt v sauně či fitku není od věci. A komu se bude chtít, může podstoupit nějakou z léčebných procedur na zkrášlení postavy a posílení ducha. 

Znojmo je historické město bohaté na památky a rozhodně bychom toho litovali, kdybychom nenavštívili některé z nich. Za zmínku stojí například Znojemské podzemí, které obsahuje až čtyři patra podzemních chodeb v celkové délce 30 kilometrů. Pro nezkušeného člověk je to nekonečné bludiště, ale i nezapomenutelný zážitek. Děti by rády naopak navštívily Merlinův dětský svět, kde je čeká spousta atrakcí obohacených vodní zábavou.

Více informací na oficiálních stránkách.

Speciály

Rezorty