Moderní ubytování v Uherském Hradišti - Wellness Hotel Synot

Komfortní ubytování se skvělými wellness zážitky je pro vás připraveno ve Starém Městě okresu Uherského Hradiště. Z pokojů si užijete rozkošný výhled na okolní přírodu, která vás bude lákat ke svému prozkoumání. Hotelový personál vám pomůže zajistit jakékoliv služby, jak ryze kulturní, tak příjemně zábavní a navíc vám umožní přístup k jakékoliv rekreační aktivitě.  

V nově zrekonstruovaném Hotelu Synot, který se nachází v klidné části města, si užijete celou řadu lázeňských služeb, kde si můžete odpočinout a příjemně se uvolnit. Tato příjemná dovolená v oáze odpočinku potěší všechny věkové kategorie a jednomu dítěti do pěti let je dokonce ubytování povoleno zdarma. Cesta k hotelu je dobře přístupná několika dopravními prostředky, včetně oblíbeného využití služeb osobního automobilu, který si můžete bezplatně zaparkovat na hlídaném parkovišti přímo před hotelem. 

Každý pokoj disponuje moderní koupelnou i vlastním sociálním zařízením. Nonstop k dispozici vám je recepce, přes den pak pokojová služba, bezpečnostní schránka a v některých případech i bezbariérový přístup. V nabídce máte jednolůžkové či dvoulůžkové varianty a k dispozici pro naprosto jedinečný pobyt jsou i apartmány. V každém případě nepřijdete o základní doplňky pro komfortní bydlení, jež zahrnují jak LED TV se satelitním příjmem, tak bezdtrátové připojení k internetu a možnost nastavení klimatizace.

Ve stylové restauraci, která se orientuje na české i světové specialitky, si můžete za 120 Kč dokoupit snídaně. Každý pokrm zdobí jen ty nejčerstvější domácí suroviny, u nichž si pochutnáte nad tím, na co zrovna budete mít chuť. Na webových stránkách je možné si stáhnout jídelní lístek a předem se připravit na to, jakým specialitkám dáte přednost. Restaurace je otevřená každý den od 7 do 22 hodin. V pátek a sobotu pak o hodinu déle. 

V přízemí hotelu dále narazíte ještě na Lobby bar, kam se můžete vydat, kdykoliv dostanete chuť na cokoliv k pití. Široká škála alkoholických i nealkoholických nápojů je rozšířena o příjemnou atmosféru. Komu by to nestačilo, může zavítat do vinného sklípku či do libové hospůdky.

Hlavní činnost zde patří wellness aktivitám, jímž vévodí snad všechny známé uvolňovací procedury ve skvělém odpočinkovém světě. Zázemí hotelu tvoří sportovní areál, kde najdete Aqua centrum, jenž je tvořeno saunou, odpočívárnou, vířivkou, soláriem, posilovnou, bazénem s protiproudem, masážním studiem a v neposlední řadě i kosmetickým studiem. Z lehce sportovních aktivit se můžete vydat do sportovní haly, dětského parku, na tenisový kurt či fotbalové hřiště a uvolnit se sportem, který vám bude vlastní. 

Z blízkého okolí je možné věnovat se i mnoha výletům, které zdobí jak cyklistické, tak turistické trasy. Ty vás zapedou například do Slováckého muzea či divadla, na zámek Buchlovice a hrad Buchlov nebo do Slováckého leteckého muzea. Pro různě specifické výlety je možné informovat se na recepci. 

Speciály

Rezorty