Moderní hotel Relax Inn zve všechny návštěvníky Prahy k blahodárnému odpočinku

Jedinečný, stylový a přitom uklidňující. To jsou hlavní slova, která vystihují čtyřhvězdičkového krasavce, jenž sídlí na adrese Novovysočanská 163/25, Praha 9.

Hotel Relax Inn je skvěle dopravně dostupným místem, kterému vévodí přátelská atmosféra a milý personál.

V nitru se nachází 40 komfortně vybavených pokojů, které jsou stylově zařízené. Dle mnoha ohlasů se zde zákazníci cítili lépe než doma.

V každém pokoji nebude chybět televize s plochou obrazovkou, telefon, trezor a malá lednice. V koupelně se pro změnu dočkáme sociálního zařízení, sprchového koutu a toaletních potřeb.

Nedílnou součástí celého areálu je bezplatné bezdrátové internetové připojení. S případnými tužbami ohledně nadstandardní výbavy se můžeme obrátit na recepci, která je v provozu 24 hodin denně.

O stravování se stará hotelová restaurace, která nás každé ráno uvítá chutnou snídaní. Skvělou stravovací alternativu pak přestavují restaurace v okolí.

Zcela nejlepší částí vašeho pobytu zde bude určitě výtečné wellness centrum. Vaše tělo si dozajista vychutná jak pobyt v sauně, tak relaxačním bazénu. Pro celkovou úlevu si neváhejte dopřát nějakou uvolňovací masáž.

Speciály

Rezorty