Míříte do Náchoda? Užijte si skvělý odpočinek v Hotelu Tommy

Chcete-li si užít kvalitní odpočinek, jež vám za doprovodu velkého wellness centra, skvělé kuchyně a pozoruhodného regionu s řadou památek zaručí elegantní budova čtyřhvězdičkového luxusu, pak na nic nečekejte a vydejte se do východních Čech, kde na vás u hranic s Polskem čeká jeden z nejvyhledávanějších hotelů napříč celými Krkonošemi a Orlickými horami. 

Hotel Tommy je kromě své výtečné poloze, která vám umožní příjemné toulky nádhernou krajinou, znám také díky svému modernímu vybavení. Ať už je tedy důvod vaší návštěvy jakýkoliv, s trochou nadsázky můžeme říct, že veškeré vaše tužby budou předem vyslyšeny.

Na hosty zde čeká třicet dvoulůžkových pokojů (s celkovou kapacitou pro 68 osob) zařízených v zámeckém stylu, jež jsou řazeny do tří kategorií (Economy class, Standard class a Superior class). Součástí každého pokoje potom je koupelna s vlastním sociálním zařízením, LCD televize se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a bezdrátové připojení na internet. Většina pokojů se může pyšnit i jedinečným výhledem do krajiny, 

Vaše chuťové buňky budou každý den dráždit skvělá jídla z prvotřídní hotelové kuchyně. Restaurace, která vás okouzlí svou atmosférou v podání rustikálního stylu, vám každý den bude servírovat ty nejlepší české i zahraniční pokrmy. Vždy ráno vás bude doprovázet bohatý výběr těch nejčerstvějších surovin, které budou podávané formou studeného a teplého bufetu, k obědu, pokud zrovna nebudete někde na cestách, nakouknete do jídelního lístku a večer na vás čekají předem připravené tříchodové večeře. 

Pro případné zájemce nebude problém domluvit se jak na bezlepkové stravě, tak i na pořádání nějaké rodinné či firemní oslavě. A kdo by rád zkusil něco netradičního, může si skočit na něco dobrého do místního lobby baru. 

Zdali toužíte po něčem, co vám pomůže navrátit se do skvělé fyzické i psychické pohody, využijte kvalitních služeb rozlehlého wellness centra. Těšit se například můžete na krytý bazén s protiproudem, vířivku, finskou saunu, infrasaunu, relaxační kúry, uvolňovací masáže a mnohé další. 

Při svých toulkách přírodou byste neměli opomenout na ta nejkrásnější místa, která zároveň patří k turisty těm nejvyhledávanějším. Uvést můžeme Babiččino údolí v Ratibořicích, Adršpašsko-teplické skály, krajinu Kladského pomezí, rozhlednu Žernov, zámek Náchod, pevnost Dobrošov a v neposlední řadě i ZOO ve Dvoře Králové. 

Speciály

Rezorty