Milé překvapení u bran moderního rodinného pivovaru láká k romantické dovolené

Říká se, že pivní lázeň má pro naše tělo blahodárné účinky. Což ale takhle kouzelná rodinná či romantická dovolená v gurmánském ráji s možností ubytování a wellness v jednom z nejnavštěvovanějších pivovarů u nás?

Olivův Pivovar se nachází v Dolních Břežanech, které se nachází pouhých 14 kilometrů od hlavního města Prahy, kde svou příznivou polohou lákají turisty ze všech koutů naší země, aby přijeli a pochopili, že pivo se nemusí jenom pít, dá se s ním i léčit. Abyste tomu uvěřili, musíte si to vyzkoušet na vlastní kůži. Jednu takovou příležitost máte už teď na podzim, nač tedy otálet? 

To, že toto místo bývá často skloňováno s přezdívkou gurmánský ráj, má svůj opodstatněný důvod. Již spousta hostů zažila tu parádní atmosféru a opravdu jen málokdo by si po tom všem dokázal stěžovat. Příjemné zážitky obohacené těmi nejlepšími českými pokrmy společně s omlazovací kůrou vás jistě dostanou a ještě navíc zbyde čas na nějaké ty kulturní památky. Stravít tu můžete celý víkend a klidně i déle, záleží jenom na vás, jaký balíček pro vás bude nejvhodnější. Nevšední, avšak velice originální řešení, jak si zpříjemnit dovolenou, máte na dosah ruky. 

Ubytovat se můžete v jednom z šesti plně klimatizovaných a útulně zařízených podkrovních pokojích, kde na vás čeká jak vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem, tak všechny důležité či běžné doplňky (župany i fén jsou předem připraveny). Krom toho máte k dispozici televizi s plochou obrazovkou, bezplatný Wi-Fi signál po celém areálu pivovaru a minitrezor pro různé cennosti. 

V hotelové restauraci, jež se bude starat o vaše občerstvení, se můžete v rámci balíčku těšit na oblíbené snídaně podávané formou švédských stolů a také tříchodové večeře. Kromě tradičních českých jídel ávs neminou ani světové specialitky či chutná polední menu. V poměru ceny a kvality na vás čeká skvělé ubytování s bohatými pokrmy, které za podobnou cenu jen těžko najdete někde jinde.

V rámci pobytu zde na vás čeká tzv. miniwellness, kde sice nenajdete klasickou parní lázeň nebo vířivku, zato tu ale najdete pivní lázeň a relaxační či zdravotní masáže. Ať už chcete vyzkoušet něco netradičního a přitom pro vaše tělo velice prospěšného, pak se jistě necháte inspirovat nabídkou celé základní procedury, ve které se oddáte do žáru perličkové pivní lázně, po níž bude následovat oblíbená masáž, na jejímž druhu se můžete předem domluvit. Během celé procedury je možné konzumovat neomezené množství Dolnobřežanské 10°.

Na samotný závěr si přijdou na své i turisté, kteří si nechají okouzlit krásami Olivova pivovaru. Vyrazit si můžete na hrad Karlštejn, podívat se do rozsáhlého přírodního areálu v Tolcově dvoře anebo vyrazit za kulturními poznatky rovnou do Prahy. 

Speciály

Rezorty