Maximum pohody i maximum zábavy, to je Hotel Max v nitru Ostravy

Klidný hotýlek s originální a chutnou restaurací a příjemným personálem. Sháníte-li něco pohodového blízko centra Ostravy, pak je pro vás náš další tip ideální volbou.

Hotel Max je čistě nekuřácký, ovšem zato plně vybavený. Na každého z hostů zde čeká vřelé přivítání, nonstop pomoc na recepci a spousta možností na výlety, s nimiž vám s radostí každá pověřená osoba pomůže.

Pokoje jsou rozděleny dle vašich nároků i finančních možností do kategorií Komfort a Standard. V každém z nich se můžete těšit na vlastní koupelnu i sociální zařízení. Tomu všemu určitě nebude chybět televize s plochou obrazovkou či bezplatné bezdrátové internetové připojení.

Vaše chuťové buňky bude pravidelně testovat místní restaurace, v níž se každé ráno sejdete u bufetové snídaně a k obědu už si vyberete vlastní pokrm. Můžete také dát přednost předem připraveným menu.

Vydáte-li se k hotelu autem, můžete si jej nechat na hlídaném parkovišti. Dobré dopravní spojení nám kromě vlastních vozů zajistí i vlakové nádraží, které je vzdálené jen 300 metrů od vašeho nového místa pobytu, nebo autobusové nádraží, jehož hlavní zastávka je 3 km od vás.

Kdybyste se vydali poznávat krásy okolí, můžeme doporučit turisty často vyhledávaná místa, jako jsou Slezskoostravský hrad, Nová radnice, Vítkovické železárny, kostel Všech svatých nebo památník Rudé armády.

Speciály

Rezorty