Malebná krajina Adršpachu láká turisty na příjemnou dovolenou

Pravidelná relaxace je vždy zapotřebí a kde jinde se lze příjemně uvolnit než v překrásné přírodě. Ubytováni budete v penzionu Radvanice, který leží nedaleko Adršpašsko-teplických skal.

Penzion Radvanice se nachází v malebné krajině Jestřebích hor, která kromě krásné přírody nabídne i mnoho dobrodružných výletů. Příjemnou relaxaci lze spojit s rodinnou dovolenou, s níž potěšíte nejen sami sebe, ale i ostatní. 

Ubytování na vás čeká v přívětivém penzionu s celkovou kapacitou 80 lůžek v apartmánech s vlastním sociálním zařízením, nebo v jednoduše zařízených pokojích se společnou toaletou a koupelnou. Apartmány v sobě ukrývají od dvou do šesti lůžek, kde si spolu s televizí užijete i internetové připojení. Sprchy i toalety jsou odděleny jak pro pány, tak pro dámy zvlášť.

Své žaludky si naplníte ve stylově zařízené restauraci s kapacitou 40 míst a pivnicí o 20 místech. Ke snídani na vás čeká vydatný mix, jak jej známe z mnoha cestovatelských destinací, formou bufetu, večeře naopak budou servírované z předem domluvených pokrmů. Samozřejmostí je výborná česká kuchyně a minutkové speciality z jídelního lístku. Těšit se můžete na pochoutky z grilu a řadu alkoholických i nealkoholických nápojů nebo koktejlů. Součástí penzionu je i v letní sezoně Zahradní restaurace s terasou pro dalších 20 lidí. Místo je skvělé pro pořádání rodinných akcí, firemních večírků nebo svatebních hostin. 

Příjemným bonusem ubytování v severovýchodních Čechách je i výhoda vřelého uvítání domácích mazlíčků a navíc se nabízí dokoupení plné penze. Nedílnou součástí penzionu je tenisový kurt, nohejbalové či volejbalové hřiště, dětský koutek, fotbalové hřiště, sauna až pro 10 osob, bar a půjčovna horských kol nebo půjčovna čtyřkolek. 

Nabídka bohatých zážitků tady nekončí, ba naopak teprve začíná. Během pohodového ubytování se můžete vydat na spoustu zajímavých výletů, v jejichž čele stojí nejkrásnější skalní města u nás - Adršpašsko-teplické skály. Včetně návštěvy skalního městečka rozhodně stojí za to se podívat na Babiččino údolí, kde vzpomenete na slavnou knihu Boženy Němcové, nebo se vydat na Safari ve Dvoře Králové. Mezi další neméně zajímavé destinace patří přehradní nádrž Rozkoš (rovněž přezdívaná jako Východočeské moře), Broumovské stěny či Broumovský klášter, Supí koš (též známý jako Supí hnízdo) a rozhledna na Signálu.

Mezi další výlety či podrobnosti o ubytování navštivte oficiální webové stránky penzionu. 

Speciály

Rezorty