Lužické hory jako na podnosu. Skvělé wellness, božská krajina a kouzelná atmosféra

Co víc si může člověk dopřát, pokud zamíří na venkov, konkrétně tedy na sever Čech, kde ho čeká bohatá přírodní krajina s útulným ubytováním a skvělým wellness. Tomu snad už jenom chybí nějaký pestrý plán dne, jak byste těchto možností mohli naplno využít.  

Ubytování v resortu Malevil je turisty velmi oblíbené místo, ať už za účelem dopřání si klidné rodinné dovolené, nebo i k pořádání firemních akcí. Je v podstatě jedno, o jakou událost se bude jednat, moderní vybavení je připraveno a personál rovněž. A kdo by si chtěl po oslavě aktivně zasportovat, ani ten se tu neztratí. Využijte příležitosti zahrát si třeba na 18jamkovém golfovém hřišti, odreagujte se při stolním tenisu, lyžování, squashy či poutavém výletu do přírody. 

Stylový pobyt pokračuje v útulných pokojích, které se ná pár dní stanou vaším domovem. Chybět nebude klasická moderní výbava, příjemný pohled na golfové hřiště, vlastní koupelna, televize s plochou obrazovkou, bezdrátové připojení k internetu a nějaké to posezení na gauči či křesílku pro krácení dlouhých chvilek. 

Okolí poseté krásnou zelení je zárukou klidu a pohody, čímž se vám otevírá další možnost, díky níž si můžete užít ojedinělý pobyt v chatkách, jež spadají do areálu hotelu. Ani zde nepřijdete o veškeré potřebné vybavení, které je navíc doplněno o menší kuchyňku, krbová kamna, ložnici a samozřejmě také vlastní koupelnu. 

I restaurace disponuje krásným krbem, ale zcela jistě nás více zajímá, jaká je nabídka pokrmů. Ta je mimochodem pěkně široká, připravovaná jedině z čerstvých surovin a každý den se prakticky můžeme těšit na nové překvapení. Snídaně nebude podávána jinak než klasickým bufetovým stylem, při němž si hosté mohou vybrat z několika druhů sýrů, vajec, jogurtů, ovoce, zeleniny, ale i teplých nebo studených nápojů. Vše je odvozeno od vašeho výběru balíčku, jež je specifikován zvlášt pro rodiny, páry, ženy i muže a zárukou je vždy chutný výběr z lístku na jídelním menu. To si sestavíte klidně ze dvou až tří chodů za přívětivou cenu. 

Pokud jsme již na začátku zmínili různé sportovní aktivity, na které se během vašeho pobytu zde můžete zaměřit, není od věci se podívat i na ty rekreační činnosti. A když mluvíme o rekreaci, tím nemyslíme nic jiné než příjemné wellness centrum, kam se opět můžete v rámci balíčku vydat klidně i několikrát za den. Je libo finská či bylinková sauna, uvolňovací masáž (čokoládová, havajská, horkými kameny, medová, detoxikační) nebo vířivka pod širým nebem?  Toto a mnohé další si užijete pouze v rezortu Malevil.

A výlety? Pokud vám počasí bude přát, což takhle zkusit například rozhlednu Na Stráži, na jejíž vrchol ve výšce 26 metrů nad mořem vede 150 schodů, kouzelný zámek Lemberk, který je stejně kouzelný jak zvnější, tak i zevnitř a je považován za turisty nejvíce vyhledávanou oblast Lužických hor. A pokud se na to budete cítit, vyšlápněte si na vrchol hory Luž, což je nejvyšší hora této krajinné oblasti nebo se vydejte do německé vesničky Jonsdorf, která nabízí několik úchvatných skalních útvarů, včetně motýlího domu a bruslařské areny.

Speciály

Rezorty