Léto v Mikulovicích se střešním wellness a snídaní

Příroda všude, kam se podíváte, božské víno a luxusní wellness. Místo, o kterém by se dalo říct, že přímo patří do gurmánské turistiky vás zve k příjemnému letnímu pobytu v jednom z nejlepších hotelových komplexů na našem uzemí.  

Areál o celkové rozloze 8000 metrů nabízí luxusní ubytování a pod svými křídly ukrývá 133 apartmánů nebo pokojů s výhledem na mikulovskou krajinu. To vše nabízí čtyřhvězdičkový hotel Galant, jemuž právě začala letní sezona a návštěvníci se jenom hrnou. A ještě aby ne! Až uslyšíte, jaké výhody tu na vás čekají, jistě pojedete také. 

Co je asi největší upoutávkou pro milovníky odpočinku, tak je to střešní wellness, které asi jen tak někde jinde nezažijete. Relaxační centrum vám bude každý den plně k dispozici a navíc se tu pokocháte úžasným pohledem na Svatý kopeček. Strávit zde můžete klidně celé dopoledne, odpoledne však „pouze“ tři hodiny. Mimo jiné tu na vás čeká i příjemná vířivka se sklenkou dobrého moravského vína, sluneční terasa nebo bazén s protiproudem. V nabídce nechybí ani masáže a další oblíbené procedury. Záleží na vás, na co právě budete mít chuť. 

Ubytování, jak už bylo řečeno, je plně připraveno k vašemu pohodlí se vší potřebnou výbavou. Chybět nebude počítač, televize s plochou obrazovkou a satelitním vysíláním nebo bezplatné připojení k místní Wi-Fi. Své cennosti můžete uschovat do trezoru, v minibaru si uložíte jakýkoliv dobrý drink a vyspíte se na ergonomických matracích s povlečením z pravé bavlny. Kdybyste náhodou po něčem zatoužili, mužete využít i služeb recepce, která je nepřetržitě v provozu. 

Cena pobytu zahrnuje výtečné snidaně podávané klasickou formou bufetů, nicméně můžete dle své libosti využívat i restaurace nebo vinného sklípku. Těšit se můžete převážně na české pokrmy z domácí kuchyně té největší kvality, a navíc si u toho můžete pochutnávat na více než deseti druzích vína. Otevřená letní terasa pojme až 50 osob a právě tady se nabízí i možnost grilování.

Koupání na vás kromě prostor hotelu čeká i na nedalekém přírodním koupališti v Mikulově (1,2 kilometrů) nebo v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, které leží o 14 kilometrů dále. Putování po památkách vás od místa hotelu zavede už na 300 metrů vzdálený zámek Mikulov, o dalších 300 metrů dále pak na Kozí hrádek a po této trase dojdete až do krasových jeskyní Na Turoldu. Pokud by se vám nechtělo pěšky, můžete si na recepci vypůjčit jízdní kola a k dispozici vám budou i veškeré turistické informace. Stačí jen sdělit svou představu a se vším vám bude vyhověno.

Hotel kromě vás a vašich dětí rád přivítá i domácí mazlíčky. Takže se nebojte je vzít s sebou. Více informací naleznete na oficiálních stránkách

Speciály

Rezorty