Lázně Jupiter se specializují na řešení zdravotních potíží, redukci váhy ...

Lázně Jupiter se specializují na řešení zdravotních potíží, redukci váhy a posílení fyzické i psychické kondice. Součástí lázní je fitness s wellnessem, čímž naše lázně nabízejí komplexní služby pod jednou střechou. 

Náš lázeňský dům v Praze 4

Valí se na vás povinnosti ze všech stran a už to pomalu nezvládáte? Chtěli byste nabrat novou sílu a energii? Potřebujete na chvilku vypnout a toužíte být hýčkána? Nečekejte na nic a vyrazte do k nám do lázní v Praze. Luxusní lázně Jupiter připravily jedinečnou nabídku zahrnující více než 100 procedur. Užijete si hýčkání i zkrášlování. 

Procedury využívají nejmodernějších technologií neinvazivních metod a zahrnují pestrou škálu lázeňských balíčků, nebo si můžete vyzkoušet procedury samostatně.
 


Svěřte se do rukou profesionálů, kteří Vás dostanou do skvělé psychické a fyzické pohody.

Rybička doktorka - Garra rufa
 

Léčivé rybky se skvěle postarají o vaše nohy. 
Živí se především lidskou kůží a tím pomáhají její regeneraci.


 


Lázně Jupiter - nekonečný svět pohody a relaxace

Velmi oblíbené u našich klientů jsou lymfatické programy - speciální balíček, zahrnující pobyt a procedury, které přispívají k celkové očistě těla a podporují zlepšení zdravotního stavu. V nabídce je i balíček „lázeňský drtič tuku", který obsahuje jen procedury zaměřené na hubnutí. Dále je to například Program „SOS" - první pomoc!, který je určen pro všechny, kdo trpí bolestí zad a šíje. V lázních strávíte pouhých 1,5 hodiny a budete odcházet jako znovuzrození. Dopřejte svému tělu i mysli co si skutečně zaslouží. Připravili jsme pro vás zajímavou nabídku neodolatelných balíčků, určených pro vaše zdraví, krásu a relaxaci. Poskytneme vám speciálně sestavené programy z rukou profesionálů. Dostaňte se do formy s nabídkou šesti balíčků, které jsou balzámem pro tělo i duši. Nabízíme v nich dvě hodiny příjemně strávené v našich lázních, které jsou doslova nabité unikátními a efektivními procedurami.


www.laznejupiter.cz
 

Speciály

Rezorty