Právě se nacházíte:

Lázeňská vila Gazárka ***

Velké Losiny v Jeseníkách patří k nejstarším obcím šumperského okresu. Připomínají se již roku 1297 jako poplatné kostelu ve  Šternberku . Spolu se Sobotínem byly nejvýznamnějšími osadami na sever od Šumperka. V první polovině 15. století byla ves poplatná městu  Šumperk , ale od druhé poloviny téhož století jsou dějiny obce  Velké Losiny   již úzce spjaty po dlouhých tři sta let s rodem Žerotínů, jemuž obec patřila nejdříve zřejmě jako zástava, ale od roku 1507 již bezpečně jako pevná součást jeho majetku. Z tohoto období až do současnosti zůstávají hlavními dominantami a památkami na časy slavné i zapomenuté zámek, ruční papírna, lázně, farní kostel a další drobnější církevní i světské stavby.

 

Lázeňská vila Gazárka *** se nachází na okraji lázeňského parku s nádherným výhledem na hřebeny Hrubého Jeseníku a nabízí svým klientům velice komfortní a příjemné ubytování *** kategorie hotelového typu. Lázeňská vila Gazárka *** je vzdálena pouze 10 minut chůze od hlavního Lázeňského hotelu Eliška ****. Lázeňská vila nabízí ubytování v pohodlných pokojích, které jsou vybaveny veškerým komfortem. 

Upozornění: Připravujeme pro Vás nové termální aquacentrum s plánovaným otevřením v zimě 2014. Původní venkovní termální bazény jsou z tohoto důvodu mimo provoz. Děkujeme za pochopení

 

Speciály

Rezorty