Kvalitní dovolenou na Benecku nabízí horský hotel Kubát

Pro všechny turisty, kteří hledají kvalitní zázemí pro aktivní dovolenou, je připraveno ubytování v malebné obci Benecko, kde na vás v nadmořské výšce 880 m.n.m. čeká útulný horský hotel s chutnou domácí kuchyní a skvělým panoramatickým výhledem po okolí. 

Hotel Kubát se nachází uprostřed krásné přírodní krajiny na úbočí Hory Žalý a svým hostům poskytuje příjemné ubytování v plně zařízených pokojích. Celková ubytovací kapacita činí 89 lůžek, jež jsou rozděleny do 37 pokojů. Chybět nebude ani hotelová recepce (od 8 do 22h), úschovna zavazadel, informační centrum, půjčovna kol, dětský koutek a posléze i sauna nebo tělocvična.

Přímo v pokojích se můžete těšit na pohodlný nábytek, televizi se satelitním příjmem, bezdrátové internetové připojení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Za příplatek jsou vítáni jak menší, tak větší domácí mazlíčci.

Snídaně podávané formou švédských stolů a servírované večeře na vás čekají ve stylové hotelové restauraci, v níž se budete oddávat zcela novým gastronomickým zážitkům. Kromě tradičních českých pokrmů vám zde budou podávány i regionální speciality a ty pak posléze doplní nějaký chutný drink.

Součástí prostorné restaurace je také taneční parket, jenž bude doprovázen příjemným poslechem muziky. Po domluvě je možné tyto prostory využít k pořádání firemních večírků, rodinných oslav apod. 

Ze zábavních činností doplňujících krásné dny rodinné pohody můžete plně využívat služeb dětského hřiště, tenisového kurtu, půjčovny sportovního vybavení nebo fitness centra. Z dalších možností můžeme poukázat ještě na 300 metrů vzdálenou bowlingovou dráhu, 400 metrů vzdálené lázeňské centrum a 500 metrů vzdálené golfové hřiště. 

Vzhledem k postavení hotelu se nemusíte jenom kochat výhledem na Jizerské hory a podhůří Krkonoš, ale navíc tyto krásy můžete prozkoumat i zblízka. Na kouzelné toulky po okolní krajině vás zavede jedna z přilehlých cyklostezek nebo turistických tras.

Z historických toulek po památkách je pro vás připravena celá škála všech dostupných variant. Začít by se dalo v Krkonošském muzeu, odtud byste se přesunuli do zámku Vrchlabí a pokračovali do zámku Horní Branná nebo Jilemnice. Svou pouť byste pak zakončili návštěvou hradu Nístějka. 

Speciály

Rezorty