Krásný odpočinek s výhledem na Českomoravskou vrchovinu v samotném srdci Vysočiny

Přijeďte si odpočinout do samotného srdce Vysočiny a užijte si božský pohled na Českomoravskou vrchovinu. Těšit se můžete na kvalitní wellness služby, krásnou přírodní krajinu, moderní ubytování a nepochybně i spoustu zážitků. 

Ubytování budete v Hotelu Svratka, jenž má pod svými křídly 27 komfortně vybavených pokojů, jejichž celková kapacita činí 93 lůžek. Hotel je postaven na kopci nad obcí Svratka, v jehož těsné blízkosti leží celá řada značených turistických tras, jedno golfové hřiště s 9 jamkami a několik památek, které rozhodně stojí za prozkoumání. 

S příchodem na pokoj se rozhodně nemusíte obávat, že byste nenašli vše, co byste zrovna mohli potřebovat. Součástí základního vybavení je vlastní koupelna se sprchovým koutem, pohodlný nábytek, telefon s přímým voláním a tarifikací, televize se satelitním příjmem a bezplatné bezdrátové připojení k internetu. 

Nedílnou součástí hotelu je také i jeho stylově vybavená restaurace, jejíž celková kapacita činí 74 míst a ve které vám kuchaři navaří vše, po čem vaše mlsné jazýčky zatouží. Každé ráno začnete s chutí, jelikož si snídani sestavíte naprosto sami z předem připravených čerstvých dobrot, večeři pak budete mít složenou ze tří chodů. K dispozici jsou i obědy, jež si vyberete ze zvýhodněné nabídky představené na jídelním lístku. 

Pro blažené chvilky odpočinku je pro hotelové hosty připraveno i příjemné wellness centrum, jehož dominantou je vnitřní bazén s masážními tryskami. To vše je navíc obohaceno o ničím neokoukatelný výhled do krásné okolní krajiny. Vedle bazénu si můžete také skočit do sauny, páry, vypůjčit si sportovní vybavení nebo si dopřát kvalitní masáž. 

Z výletů po blízkém okolí nemůžeme opomenout kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, Toulcovu rozhlednu (156 metrů vysoká věž), zámek Žďár nad Sázavou, zámek Nové hrady či Malínské skály (nejvyhledávanější skály Žďárských vrchů). 

Pro chvilky rodinné zábavy je dobré navštívit Peklo Čertovina, kde na vás čeká více než stovka metrů chodeb a jeskyní, jež sahají do hloubky až dvanáct metrů, nebo vesničku Podlesí, kde se seznámíte s dalšími pohádkovými bytostmi. 

Speciály

Rezorty