Krásnou romantiku na vlnách pohody vám zajistí Botel Vodník

Ubytujte se na vlnách a užijte se pravou romantiku, která při pobytu na takovém místě rozhodně nemůže chybět. V útrobách lodi na vás čeká až 28 pohodlně připravených pokojů, do kterých si můžete případně vzít i své zvířecí miláčky.

Botel Vodník se nachází u břehů pražského Smíchova, kam se dobře dostanete jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Podobně snadné to pro vás bude, vypravíte-li se do centra města.

Přímo uvnitř na vás budou čekat pokoje typu Standard a Superior. Součástí každého z nich je luxusní postel s kvalitní matrací. V třídě Superior si navíc užijete více moderních doplňků, jako jsou kávovar nebo minibar.

Zavazadla nebo jakékoliv jiné cennosti si můžete uložit na recepci, která zde pro vás bude připravena 24 hodin denně. Potíže nebudou ani při zařizování výletů či kulturních akcí.

Návštěvníci Botelu Vodník si mohou přikoupit snídaně, které se podávají každé ráno od 7.30 do 10 hodin. K obědu a večeři vám ve stejných prostorách připraví personál něco dobrého na zub.

Výhodou romantických chvilek je večeře při svíčkách a rozkošný pohled po okolí. Potíže nebudou ani při pořádání rodinných či firemních večírků.

Zdali byste si chtěli trochu zasportovat, určitě vás potěší bohatá nabídka okolních cyklotras. Jízdní kolo si můžete zapůjčit jen 500 metrů od místa pobytu.

Speciály

Rezorty