Krásnou pohodu v půvabném prostředí vám nabídne Penzion No. 1 v Olomouci

Příjemná cena, náramné pohodlí a skvělé jídlo. To jsou základní indicie, na které se můžete těšit, budete-li hledat ubytování v Olomouci a vyberete si zrovna toto místo.

Penzion No. 1, jehož součástí je i restaurace a pizzerie Taverna u Pece, se nachází v klidné části nedalo centra města.

Zákazníci mají možnost se usídlit v jednom ze čtyř dvoulůžkových pokojů anebo v jednom ze dvou apartmánů. Všechny místnosti jsou originálně zařízené k vašemu největšímu pohodlí. Chybět tedy nebude pohodlný nábytek, malá kuchyňka, televize a bezdrátové internetové připojení.

V každém z pokojů se navíc můžete těšit ze služeb vlastní koupelny, jež je doplněna o sprchový kout či vanu.

Podobně příjemné jako ubytování bude chutné i stravování ve zdejší restauraci, která se může pochlubit například svou kamennou pecí. Jak už jste asi sami pochopili, jedná se o ideální příležitost pro milovníky pizzy, jak poškádlit své chuťové pohárky a k tomu si třeba posedět na čerstvém vzduchu v malebné zahrádce.

V ceně pobytu sice není zahrnuto stravování, ovšem bohaté menu z restaurace vám bude vždy k dispozici. Podobně tak je tu i možnost objednání si snídaně přímo na pokoj. Cena je určena na 100 Kč na osobu.

Kdo by měl náladu připravit si nějaké vlastní pochutiny, může k tomu využít kuchyňku přímo na pokoji. Čerstvé suroviny seženete vždy v jednom z přilehlých obchůdků.

Speciály

Rezorty