Krásná letní dovolená u Lipenské přehrady - polopenze, sportovní vyžití i spousta nových zážitků

Jedno z nejvyhledávanějších míst v České republice vás opět zve k příjemnému prožití dnů plné letní pohody. Utábořte se společně s námi v moderním, zrekonstruovaném prostředí, vychutnávejte si skvělé regionální porkmy, které vám přináší zkušení kuchaři, nebo se vydejte na výlet do Českého Krumlova. Kde jenom začít? 

Hotel Swing, jenž se na pár dní stane vaším domovem, se nachází v atraktivním prostředí Černé v Pošumaví, kde je usazen do svěží zelené přírody, což z něho dělá to pravé místo k odpočinku. Díky skvělé výchozí poloze hotelu se ocitnete v samotném středu několika sportovních či výletních možností, jimž nepochybně vévodí vodní radovánky u Lipenské přehrady, kterou od vás dělí jen pouhých pár metrů. 

Ubytování na vás čeká v jednom ze čtyřiceti nově zrekonstruovaných pokojů, jejichž celková kapacita činí 90 lůžek a v nichž najdete vždy vše potřebné. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem nebo telefon.

Personál hotelu se bude vždy snažit svým návštěvníkům vyhovět se všemi službami, jež začínají pohodlným ubytováním a pokračují přes skvělé gastronomické zážitky až ke sportovnímu či relaxačnímu vyžití. Hosté si mohou protáhnout svaly ve fitku, ohřát se v sauně, zahrát si šipky, kulečník nebo stolní tenis, zaplavat si v bazénu a pak si užít příjemný večer u nějaké grilované pochoutky, které jsou čas od času v letních měsících pořádány za doprovodu živé muziky. 

Pokud ještě chvíli zůstaneme u stravování, své žaludky si můžete nasytit v jedné ze dvou přilehlých restaurací, jejichž celková kapacita činí 130 míst a kde vám budou podávány ty nejlepší české a regionální speciality. V bohatém menu pak nechybí ani pochoutky z mezinárodní kuchyně nebo nějaké sladké delikatesy. Tečku za výborným dnem můžete udělat za doprovodu lahvinky dobrého vína, kterou si vychutnáte třeba v rozkošné uzavřené zahradě při pohledu na kouzelnou noční oblohu. 

Pobyt v hotelu Swing může být kromě skvělé příležitosti, jak pohodlně trávit svou dovolenou, také dobrou možností k tomu, jak protáhnout své tělo na jedné z mnoha přilehlých cyklotras. Kola si můžete přivést s sebou, nebo si je zapůjčit a pak se stačí už jenom vydat po trase, kterou si sami zvolíte. Cyklotrasy v okolí Lipna se hodí jak pro profesionální cyklisty, tak i pro příležitostné jezdce či rodiny s dětmi. 

Z výletních míst, které nikoho neurazí a na které se vždy těší celá řada turistů, pak nemůžeme opomenout stezku korunami stromů, hrad a zámek v Českém Krumlově, bobovou dráhu Lipno nad Vltavou, Plešné jezero, Čertovu stěnu a další. Pokud máte konkrétní tužby, neváhejte je sdělit na recepci a ta vám jistě ráda poradí. 

Speciály

Rezorty