Krása Vysokých Tater na dosah ruky. Plná penze i naprostý relax

Vyrazit na příjemnou dovolenou za čerstvým vzduchem potřebuje čas od času každý z nás. O to víc se můžeme těšit, pokud je pro nás připravené vřelé uvítání v samotném klenotu ležícím v srdci Vysokých Tater.

Hotel Smokovec vítá turisty ze všech koutů světa už celá desetiletí. Za tu dlouhou dobu se toho hodně změnilo, ovšem architektické kouzlo, které si zde spoustu hostů oblíbilo, se drží dodnes. Zákazníky ohromí především přepychové pokoje zařízené v moderním stylu, skvělé wellness, zkušený personál a skvělý výhled na štíty hor. 

Kde budete bydlet, záleží jen na vás. Dáte přednost pokoji, nebo apartmá? Ať už si zvolíte jakkoliv, nebudete litovat. Většina pokojů je obohacena balkónem a vlastní koupelnou s toaletou, kde nechybí základní věci (fén, župany, toaletní potřeby). Při dlouhých večerech nepřijdete o pěkný film díky veliké televizi se satelitním příjmem a můžete si u toho vychutnat i nějaký lahodný drink, který si uschováte v minibaru. Ve standardní nabídce dále můžete využívat služeb chladničky, telefonu nebo bezdrátového internetu s dobrým připojením po celém hotelu. 

Výhodná nabídka pobytu ve Vysokých Tatrách nabízí možnost vytáhnout paty s celou rodinou, kde jedno dítě do 5 let a druhé do 12 let má vstup zdarma. Ubytování zde se mohou těšit i domácí mazlíčci (převážně pejsek), ovšem za mírný poplatek 5 € na jednu noc.  

Součástí balíčku je plná penze, jež vám vždy zajistí chutnou snídani oběd i večeři, a to rovnou výběrem ze tří chodů. Gurmánská kuchyň se pyšní bohatou znalostí tradičních českých pokrmů včetně místních specialit, které vám budou s radostí podávány každý den. A kdo by se například místo oběda raději dal na tůru, může si jídlo nechat zabalit na cestu. 

Součástí hotelu je i místní kavárna, kde si můžete po náročeném výletu vychutnat kávičku a k tomu třeba zakousnout nějaký ten lahodný dezert.

Pro unavená těla nebude chybět ani možnost využití moderního wellness centra. V balíčku máte zabalený plavecký bazén, jenž je možné využívat jednou denně na jednu hodinu, a k tomu až dvakrát denně na stejný čas pobyt v sauně (finská, parní). Kdo by chtěl zkusit něco nového, může se poptat na recepci a jeho tužby určitě budou vyslyšeny. 

Místní krajinu si nejvíce vychutnáte tím, že se rozhodnete sami ji prozkoumat. Začít můžete třeba v 16 kilometrů vzdálené Belianské jeskyni, která je proslulá svou krápníkovou výzdobou. Přibližně ve stejné vzdálenosti od hotelu je neméně zajímavá prohlídka Popradského nebo Štrbského plesa (horské jezírko) a okouzleni jistě budete i krásou Lomnického štítu. Samotným srdcem celých Tater je nejvyšší hora Slovenska Gerlachovský štít, k jejímuž vystoupání se neobejdete bez zkušeného horského průvodce. 

Pro více informací navštivte oficiální stránky hotelu. 

Speciály

Rezorty