Kouzelný výlet do Jizerských hor za relaxem a přírodou

Uprostřed rekreační oblasti v jižní části Špičáku vás přivítá moderní Hotel Bon, který se pro vás během vašeho pobytu zde stane skvělým výchozím bodem pro různé turistické aktivity. Nechte se okouzlit krásami ničím nedotčené přírody a za doprovodu příjemného ubytování si užijte příjemnou dovolenou. 

Hotel Bon vás přivítá v nově zařízených a vkusně vybavených v pokojích, ve kterých si užijete bezstarostný odpočinek. K dispozici je 29 standardně zařízených hotelových pokojů, jež disponují místem pro dvě až čtyři osoby. Výjimkou není ani jeden pětimístný rodinný pokoj.

Bez ohledu na počet lůžek se můžete těšit na vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, pohodlný nábytek, televizi se satelitním příjmem, bezplatné Wi-Fi a parkování přímo před hotelem. Součástí některých pokojů je také balkon.

Ve stylové hotelové restauraci pro vás budou vždy připraveny bohaté snídaně, jež se podávají klasickou formou švédských stolků, a chutné servírované večeře. K restauraci o kapacitě 60 míst jsou připojeny dva salonky, které disponují dalšími 40 místy. Tyto prostory lze využít k rodinným slavnostem, speciálním firemním večírkům a dalším oslavám. Kuchaři se specializují zvláště na české pokrmy, ovšem ani mezinárodní specialitky jim nejsou cizí. 

Volný čas se dá trávit hned několika způsoby. Tím příjemnějším rozhodně bude skočit si do sauny nebo vířivky, dopřát si nějakou uvolňovací masáž, zahrát si minigolf, tenis či bowling a užít si parádní dovolenou za doprovodu čerstvého vzduchu a velice ochotného personálu. 

Druhá možnost na nás čeká venku, a to v podobě celé řady sportovních či turistických aktivit. Pro příznivce lyžování bude nejlepší, pokud navštíví Tanvaldský Špičák, který je se svými pěti vleky a lanovkou největším lyžařským střediskem v Jizerských horách, a využít také můžete běžkařských tras z blízkého okolí. Veselé rodinky s dětmi naopak potěší návštěva aquacentra Babylon či ZOO a Botanické zahrady v Liberci, příjemná může být procházka k Pančavským vodopádům, na Tanvaldský špičák nebo zámek Sychrov a půvabné bude i Vlastivědné muzeum. 

Hezké jarní dny tyto aktivity ještě o něco více rozvinou, a to konkrétně o možnost cykloturistiky, k níž můžeme využít několik cyklistické stezky, které nás zavedou například do Krkonoš či Českého ráje, a možnost koupání, jež je pro nás připraveno třeba v Železném Brodě (městské koupaliště s dvěma bazény, 17 metrů dlouhým tobogánem, dětským koutkem a univerzálním hřištěm). 

Speciály

Rezorty