Komfortní ubytování v srdci Karlových Varů

Není vůbec od věci si čas od času tzv. vyhodit z kopýtka a nechat se rozmazlovat na vlně rozkoše v elegantně zařízených pokojích za doprovodu uvolňovací masáže při vašem pobytu v centru lázeňského města Karlových Varů. Pozvěte svého přítele/přítelkyni a prožijte společně romantický víkend.

Hotel Krásná Královna nabízí to nejlepší stylové ubytování, pod jehož křídly se nachází až 21 komfortně zařízených pokojů. S ohledem na umístění hotelu není doprava sem nijak složitá a vy díky tomu navíc získáte skvělý výchozí bod pro různé kulturní zážitky či jen tak procházky po městě.  Auto si můžete nechat na hlídaném centrálním parkovišti, kde vás přivítá obsluha, a poté se odeberete rovnou k recepci, kde již váš pobyt bude předem domluven a která je tu pro vás připravena 24 hodin denně.  

Abyste měli jistotu, že váše ubytování zde nejen komfortní, ale také ojedinělé, poznáte to na zvláštní atmosféře, kterou budou vyzařovat jak zdi hotelu, tak i sám personál, jež vždy řadí vaše tužby na první místo. Pokoje klasicky disponují jedním, dvěma až čtyřmi lůžky, každý den jsou uklízeny a jsou vybaveny tím základním příslušenstvím. Prostorné místnosti jsou pokryty hedvábnými koberci, příjemný a vkusným nábytkem, velkými okny a svěžím vzduchem. V základním vybavení nechybí televize s plochou obrazovkou a satelitním připojením, minibar, trezor a bezdrátové internetové připojení. Samozřejmostí je vlastní prostorná koupelna s různými doplňky a sociálním zařízením. Kdo by měl zájem, může také využít úschovny zavazadel nebo rovnou druhého trezoru na recepci pro lepší duševní klid a bezpečí.  Za menší příplatek je možné si s sebou vzít i domácí mazlíčky. 

Na odpověď otázky ohledně stravování přichází stylová hotelová restaurace s kapacitou 35 a s chutnými specialitkami převážně z italské kuchyně. Snídani si každé ráno vyberete z pestrého bufetového výběru, zatímco oběd či večeři si necháte naservírovat až přímo pod nos. K dispozici jsou teplé i studené pokrmy, čerstvé mořské ryby, dary moře a řada alkoholických či nealkoholických nápojů. V každém případě výběr balíčku je čistě na vás, stejně tak vám nic bránit nebude, pokud kdykoliv dostane chuť na nějaký pokrm z jídelního lístku. To vše se dá hezky zakončit s chutí při nějakém sladkém zákusku a dobrou kávičkou. 

Kdo by zatoužil po relaxaci, může se vydat do Alžbětinských lázní, které jsou od vašeho místa pobytu vzdálené necelé dva kilometry. V opačném případě nemusíte ani nikam chodit, pokud zatoužíte po příjemné relaxační masáži, s níž k vám přijde masér rovnou až na pokoj. A masáže nejsou tím jediným, co zde můžete zažít. Dáte-li přednost nějaké omlazující či jiné proceduře, i s tím vám bude vyhověno. 

Další výlety jsou podniknout přímo po městě, a to konkrétně například k 40 metrů vysoké vyhlídkové věži Diana, jež je vzdálena pouhé tři minuty chůze od hotelu, o něco blíže se ještě nachází městské divadlo, kde si můžete na večer vytipovat nějakou pěknou komedii, a v podobné vzdálenosti najdete i půvabnou Japonskou zahradu. 

Speciály

Rezorty