Komfortní ubytování v centru Špindlerova Mlýna

Hosty velice oblíbená destinace Špindlerova Mlýna otevírá brány novým i stálým zákazníkům. Přijeďte se odpočinout, zasportovat si či se jen tak pokochat na jedno z nejoblíbenějších míst České republiky. Při návštěvě s celou rodinou jistě nikdo neprohloupí a navíc si užijete spoustu zábavy! 

Komfortní hotelové pokoje ve stylu bavorské architektury naleznete jen málokde. Stejně tak i svěží vzduch, kouzelnou atmosféru, dobré jídlo a spoustu sportovních aktivit. Tím se ovšem nemyslí nic náročného, vše se dá propojit s trochou rodinného štěstí a pěknou porcí příjemné zábavy. Záleží na vás, čemu dáte přednost. Nabídku možností přináší sportovní a vzdělávací agentura Yellow Point.

Prodejní kancelář Yellow Pointu, včetně další poutavé činnosti prostřednictvím výtvarné dílny Puntík, najdete v hotelu Lomnice, který je spjat s bohatou historií. I ta se mimo jiné odrazila na architektuře budovy, jež na vás bude působit jinak zvenčí i zevnitř. Není se čeho bát, budete se tu cítit nadmíru útulně. K tomu vám poslouží dvoulůžkové či třílůžkové pokoje nebo rovnou prostorný aparmán až pro pět osob. 

Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sociálním zařízením, na několika z nich nebude chybět ani možnost přistýlky a těšit se můžete i na všechny základní doplňky moderní výbavy. Tím je televize se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, pohodlný nábytek, psací stůl a další. Parkování u hotelu je zcela zdarma. 

Své chuťové buňky uspokojíte v místní hotelové restaurací, jejímuž zaměření není cizí ani česká, ani mezinárodní kuchyně. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, ostatní gurmánské zážitky se schovávají pod pokličkou různých balíčků. V těch se můžete těšit třeba i na dvouchodové večeře, v nichž si vyberete ze dvou hlavních jídel. Skvělým zpestřením může být zážitek z živého představení kuchařova přímého výstupu prostřednictvím tzv. „open kitchen“, při níž máte možnost nahlédnout šéfkuchaři přímo pod ruce. 

Zdali vás neosloví jedna ze sportovně zábavných aktivit nebo naopak jich budete mít už dost, můžete se vydat na procházku k jedné z krás, jež nám malebná příroda v okolí nabízí. Skvělým příkladem tomu je Pančavskývodopád, tedy nejvyšší vodopad na území České republiky, stezka korunami stromů v Krkonoších nebo samotná Sněžka. Naopak pro povzbuzení nálady a k prožití dalších nevšedních zážitků využijte například MonkeyPark ve Špindlerově mlýně nebo aquapark na téže místě. 

Speciály

Rezorty