Komfortní lázeňské ubytování naleznete v Hotelu Harmonie

Podzimní únava se dá odehnat několika způsoby. Dáte ale přednost aktivnímu cvičení, nebo rekreační dovolené, kde o vás navíc bude příjemně postaráno? Výběr je samozřejmě jenom na vás. Pokud ovšem zvolíte tu druhou možnost, pak pro vás máme ideální návrh, jak si svůj odpočinek co nejvíce zpříjemnit. 

Hotel Harmonie je situován v údolí říčky Olšavy, na okraji lázní Luhačovice, kde se uprostřed malebné krajiny stává skvělým místem pro relaxaci a pohodlí. Chcete-li se trochu nadechnout čerstvého vzduchu, ochutnat plody svobody a užít si báječné wellness, můžete rovnou začít balit kufry a vydat se tímto směrem, protože tady budete vždy vítáni. 

A cože na vás čeká? Komfortní ubytování s novodobým vzhledem, harmonie v každém kousku nábytku a především veliká škála možností. S ohledem na dostatek prostoru v každé místnosti si dovolenou užijete jak vy, tak i celá vaše rodina (za předpokladu, že ji vezmete s sebou). Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, jíž přísluší buďto vana, nebo alespoň sprchový kout. Dále tu máme klasické bytové doplňky, jež jsou důležité při každodenním pohodlí (ručníky, ložní prádlo apod.), televizi a bezdrátové připojení k internetu po celém areálu. A pokud byste se chtěli kochat pohledem na krajinu, zamluvte si pokoj s balkónem - jistě nebudete litovat. 

Vzhledem k výjimečné poloze hotelu se toto místo stává ideálním společníkem pro každý firemní večírek, teambuildingové akce, aktivní dovolené i pobyty pro seniory. K tomu všemu nejsou vyloučeny ani žádné dětské oslavy, které se mohou konat na otevřené terase, kam celý den svítí slunce a večer ozdobí klasické grilování. 

Otázku stravy za vás vyřeší chutná polopenze. Ta je k dispozici v každém pobytovém balíčku, což znamená, že se můžete těšit na servírované snídaně i večeře v hotelové restauraci, která dbá na používání těch nejčerstvějších surovin a klasických českých pokrmů. Kdo by rád ochutnal nějakou zahraniční specialitku, ani ten se tady neztratí. Stačí si vyhlédnout lahodné menu dopředu, nebo si objednat z jídelního lístku. 

Obrovskou chloubou hotelu Harmonie je rozlehlé tzv. „rehabilitačně-relaxační centrum“, které nabízí finskou saunu, klasický či vyhřívaný bazén s masážními tryskami, vířivku, posilovnu, sportovní areál nebo tenisovou halu pro různé míčové hry a všeobecně známé lázeňské procedury. S bohatou wellness nabídkou podpoříte svoje zdraví, obnovíte důležité funkce vašeho těla a domů se vrátíte příjemně odpočatí. Toho lze dosáhnout i klasickou formou oblíbených masáží účinných ke snížení bolesti, jež můžete mít v rámci pobytu při výběru vhodného balíčku zdarma. 

A co s volným časem? Kromě pěší turistiky se zde můžete věnovat i cykloturistice nebo rybaření, ovšem chybu neuděláte ani v případě, dáte-li přednost setrvání v hotelu. Skočte si například do tělocvičny, zahrajte si šipky, stolní tenis, bowling či minigolf nebo si vypůjčte kola a dejte se na úžasnou prohlídku napříč malebným městečkem. Hosté, kteří sem zavítali, si místní krajinu nemohli vynachválit a vy nebudete moct také. Svůj dojem tím můžete podpořit samotnou prohlídkou centra města nebo návštěvou zlínské ZOO v lešenském parku.

Speciály

Rezorty