Kdo zamíří do Českých Budějovic a ubytuje se v hotelu Atlas, špatně se mít nebude

Plánujete-li návštěvu jihu Čech, pak se patrně nevyhnete ani Českým Budějovicím, kde můžete strávit několik příjemných nocí. Už víte, kde složíte přes noc hlavu? Pak pro vás máme další tip.

Navštívíte-li Hotel Atlas, pak si můžete být jisti, že se rozhodně nikde neztratíte. Vše je připraveno pro váš komfort, jenž doprovází skvělý výchozí bod pro mnohé nejen výletní aktivity.

Hned po příjezdu budete ubytování v jednom z šesti dostupných pokojů, jež si lze vybavit i přistýlkou. Pro náročnější návštěvníky nebude chybět ani možnost ubytování se v apartmánu.

V každém pokoji na vás bude čekat televize se satelitním příjmem a koupelna s vlastním sociálním zařízením. U apartmánu vám bude nadále dělat společnost kuchyňská linka s jídelním koutkem. Dobré Wi-Fi připojení je k dispozici po celém areálu.

Každé ráno si pochutnáte na bufetových snídaních, které se skládají z bohatého a především čerstvého výběru. K obědu nebo k večeři pak můžete využít jedné z přilehlých restaurací.

Okolí Hotelu Atlas je samo o sobě lákavé k prozkoumání. Turisté tuto destinaci časti rádo volí, a to především kvůli prohlídkám historického centra Českých Budějovic, do něhož můžeme započíst například kostel sv. Mikuláše či Dominikánský klášter.

Speciály

Rezorty