Hurá na výlet a vzhůru do oblak. Vítá vás penzion s restaurací BalonCentrum Břestek

Pokud rádi cestujete a zažíváte nové věci, pak máte na závěr prázdnin rozhodně o zábavu postaráno. Penzion BalonCentrum Břestek se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem, kde si krásu místních památek můžete užít budťo osobní návštěvou při pěší procházce, po příjezdu na kole, nebo dokonce při letu balonem! 

Začneme rovnou ubytováním, protože když se lidé někam těší, rádi by si po náročném výletu také pořádně odpočinuli. Pokoje hotelu BalonCentrum Břestek jsou umístěny v podkroví objektu, kam se v jeden moment vejde až 28 lidí. Na pokojích můžete očekávat dvě nebo čtyři pohodlná lůžka, hezký dřevěný nábytek, satelitní LCD televizi, v případě potřeby i klimatizaci a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Po celém areálu se připojíme k místní bezdrátové síti a chybět nebude ani nějaké to základní vybavení, které je součástí každého moderního bydlení. Parkování je pod drobnohledem kamer a hotelovým hostům je nabízeno zdarma. 

A pokud byste chtěli svůj zážitek učinit o něco více výjimečným, v nabídce ubytování můžete využít možnosti výběru apartmánu, kde se navíc setkáte s vlastní kuchyňkou včetně kuchyňského stolku, příjemným posezením před velikou televizí, podlahovým vytápěním a dalšími vynikajícími doplňky pro rodinou rekreaci. Dva apartmány pro 2-4 osoby jsou v podkroví, třetí apartmán pro 4-8 osob najdeme v přízemí.

No a pokud byste rádi vyrazili nejen s rodinou, ale i s několika příbuznými, aby si spolu s vámi vychutnali kouzelné prostředí obce Břestek, můžete si pronajmout rovnou celý dům, kam se poskládá až 16 osob. 

Vaše chuťové buňky rádi poškádlí v hotelové restauraci BalonCentrum, kde už teď mají připravené vlastní tajné recepty na místní specialitky. Ovšem jestli dáte přednost nějakému z klasických českých pokrmů, určitě si vyberete v jídelním lístku. Stylově vybavená restaurace s celkovou kapacitou 64 míst vás obslouží jak při snídani, tak při obědě nebo při večeři, a to buďto formou plné penze, nebo polopenze. Každopádně se nebojte sem přijít častěji, zvláště když dostanete neodolatelnou chuť doplnit sacharidy. V nabídce nechybí ani výběr kvalitních moravských vín či masových pochoutek z grilu. 

Součástí restaurace je moderní venkovní terasa, která pojme dalších 60 lidí. Odtud se můžete kochat pohledem na krásnou přírodní krajinu anebo na vznášející se horkovzdušné balony, přičemž se připravovat na osobní zkušenost při tomto nadpozemském zážitku. 

Kuřáci, pozor! V Celém areálu je kouření zákázáno. 

Zážitky z okolí
Pěkných zážitků není nikdy dost a jeden nezapomenutelný je jen na dosah ruky. Odpoutejte se od pevné země a vzneste se až k oblakům prostřednictvím horkovzdušného balonu. Let trvá hodinku, ale rozhodně nebude problém si jej zopakovat. Současný balíček nabízí dvě letenky zdarma, a to je v případě rodinné dovolené skvělá zpráva!

Hotel disponuje vlastní půjčovnou jízdních kol a v jeho okolí se setkáte i s řadou cyklistických stezek. Z nejnavštěvovanějších destinací v blízkém okolí byste určitě neměli vynechat návštěvu proslulého hradu Buchlov, z jehož vyhlídkové věže se pokocháte pohledem na obklopující krajinu a není ani vyloučeno, že za dobrého počasí uvidíte až do sousedních států. 

Při cestě po památkách můžete také navštívit zámek Buchlovice, jenž je znám pro svou krásnou zahradu, kapli sv. Barbory, rozhlednu Brdo nebo vzácný chráněný strom Sekvojovec obrovský. 

Děti by naopak rády zavítaly do aquaparku v Uherském hradišti (10 km) nebo do tzv. KOVOZOO, kde jsou všechna zvířátka vyrobena z kovu. Chybu neuděláte ani v případě, když se budete oddávat sportovním aktivitám na přilehlém víceúčelovém travnatém hřišti nebo si půjdete společně zahrát paintball či bowling. 

Speciály

Rezorty