Hotel Wilhelm vám poskytne zázemí v klidné čtvrti Prahy 6

Klidný domov s dobrým přístupem do centra města. To chtějí všichni, co zavítají do srdce České republiky, kam se vydají ať už za zábavou nebo památkami.

V našem případě se budeme moct těšit z tajů, jenž nám nabízí Hotel Wilhelm, který pod svými křídly schovává 26 útulně zařízených pokojů, jimž nechybí vlastní koupelna se sprchou a sociálním zařízením nebo televize se satelitním příjmem.

Součástí klidného pobytu je i vkusný nábytek, co je pohodlný a vyhoví tak představám i té náročnější klientely. To vše by se nepochybně neobešlo i bez dobrého bezdrátového internetové připojení.

Pokud cestujete s celou rodinou a vezete s sebou i cennosti, můžete je zanechat v místní úschovně zavazadel. Recepce vám pak vždy ráda ochotně pomůže s cestou za památkami nebo zábavou, čehož je samozřejmostí i zařízení dopravy nebo rezervací.

Pro příjemné doplnění volných chvilek si každý návštěvník hotelu může skočit do finské sauny, kde na pár minut zapomene na všední starosti. Toto pohodlí pak může být doplněno relaxační chvilkou v čajovém koutku.

Snídaně formou teplého i studeného bufetu jsou zahrnuty v ceně pobytu. K obědu nebo večeři můžete využít jedné z několika přilehlých restaurací.

Speciály

Rezorty