Hotel U Budvaru - rodinné ubytování v poklidné části Českých Budějovic

Najít příjemné místo, kde budete moct strávit své volné chvilky během návštěvy nového místa, je vždy důležité, a proto jsme se rozhodli vám s výběrem pomoct. Je-li vaše další zastávka v centru Českých Budějovic, můžete se nechat směle inspirovat naší radou.

Ta vás zavede do poklidné části města, kde se ubytujete v tříhvězdičkovém Hotelu U Budvaru. To jest třípatrový hotel, jenž je moderně zařízen a přitom je stále dostupný v přijatelné cenové relaci.

Návštěvníci si zde užijí útulné krásy jednoho z osmi pokojů, v nichž najdou jak pohodlný nábytek, tak i další všední doplňky dnešní pokročilé doby. Výjimku netvoří ani televize či kvalitní bezdrátové internetové připojení. Samozřejmostí pak je koupelna s vlastním sociálním zařízením.

Kdo měl s sebou nějaké cennosti, může je zanechat na recepci (každý den od 7 do 22 hodin), která je pro tyto případy skvěle zabezpečena.

Každý den nezačne nijak jinak než s chutí, a to v podobě servírované snídaně (bohatý bufet), která bude napříč celým dnem doplněna o lahodné pochutiny z místní stylové restaurace.

Tato destinace je skvělá zejména pro pivní labužníky, jimž je umožněno zajít si do nedalekého pivovaru, který je v tomto kraji považován již za jakousi oblíbenou turistickou atrakci. Jedná se o Original Pivnice Budvarka - ochutnávky povoleny!

Pro výlety do centra města či jiných jeho koutů slouží dobrá dopravní dostupnost. Autobusové nebo vlakové nádraží je přibližně 10 minut jízdy od místa pobytu, avšak samotná zastávka MHD je nám k dispozici již po pár metrech chůze.

Kdo by se dopravil autem, může si jej zanechat na parkovišti přímo před hotelem.

Z výletů po okolí můžeme zmínit například ikonickou Černou věž, jež všem návštěvníkům nabízí skvostné pohledy na město, pak Náměstí Otakara II. nebo zámek Hluboká.

Speciály

Rezorty