Hotel Pivovarská Bašta vás zve na příjemnou dovolenou uprostřed Krkonoš

Pivovar, restaurace, letní terasa a malebné prostředí. Hotel Pivovarská Bašta je součástí rekreační oblasti středních Krkonoš, kde je vyhledáván po celý rok řadou milovníků turistiky a horské cyklistiky. Vemte s sebou rodinu, přítelkyni, děti nebo domácího mazlíčka a užijte si krásné dny plné klidu. 

Hosté Pivovarské Bašty si zde velice užili ubytování, neboť vše se snažilo být připraveno tak, aby to vyhovovalo vašim tužbám. K dispozici je 17 útulných a plně vybavených dvoulůžkových pokojů (celková kapacita hotelu s přistýlkami je 45 lůžek), kterým nechybí vlastní koupelna s toaletou. Dále se můžete těšit na televizi se satelitním příjmem, vlastní minibar a vítáni jsou především i domácí mazlíčci... tedy za podmínky, že nebudou rušit ostatní hotelové hosty a dodrží hygienické zásady. Vy se dále můžete spolehnout na parádní a usměvavou obsluhu, možnost zdarma využívat soukromé parkoviště a také bezplatnou wifi, která svým signálem sahá po téměř celém areálu. 

Virtuální prohlídku po pokojích navštivte zde.

S odpovědí na otázku ohledně stravování přišla stylová hotelová restaurace s kapacitou 70 míst a velmi příjemnou atmosférou, kde si můžete pochutnat na gurmánských specialitách z tradiční české i světové kuchyně. Interiér je rozdělen do tří sálů, z nichž každý má svůj osobitý vzhled. V závislosti na balíčku je pro vás připravena polopenze, jež zahrnuje chutné snídaně formou švédských stolů. K restauraci je přidružen salónek, který je vhodný pro pořádání různých firemních akcí, veřejných či soukromých oslav, ale i svatebních hostin. 

A protože je místní pivovar nejvyhledávanějším v celých Krkonoších (v hotelu se vaří pivo Krkonošský medvěd - tmavý ležák, světlé a světlé výčepní), můžete se těšit jak na skvělé ochutnávky, tak si zároveň objednat soudek toho nejlepšího domů. Automatický odvoz je samozřejmostí. 

Strávit dovolenou v horském prostředí přímo vyvolává pocit projít se po nějakém horském hřebenu a vychutnat si nádherné panorama, jež nám země nabízí. Vypravit se můžeme jak pěšky, tak i na kole, jelikož je toto místo rájem cyklostezek. O příjemnou zábavu nepřijdete ani v blízkém okolí, kde je jsou pro vás k dispozici kreativní vodní sporty, zahrát si můžete tenis, jít si zatančit do klubu nebo se projet na koni. Záleží čistě na vašem rozhodnutí, čemu dáte přednost. Celoročně je navíc ve Vrchlabí bohatý kulturní program v podobě několika koncertů, představení, vystoupení, soutěží (všeobecně známé jsou například pivní slavnosti) i památek. Jde jen o to dobře odhadnout dobu a vydat se vstříc svým zájmům. 

Pokud sháníte tipy, kam za kulturou, můžete se vydat do veselého Vrchlabského zámku, který byl deklarován samotnou dominantou města téhož názvu. Jedná se o renesanční stavbu s velkou impozantní zahradou, na niž navazuje přírodně krajinářský park s umělými jezírky, kde je pohyb návštěvníkům volně zpřístupněn. Zevnitř je k dispozici pouze hala, zbytek místností využívá městský úřad. I tak ale návštěva stojí za to zejména z vnějšího pohledu a pokochání se bohatou krajinou, jež zámek obklopuje. 

Nabídka výletů je opravdu široká. Alespoň jednou, pokud tu budete, byste měli vystoupat do korun stromů speciální věže, navštívit Pančavské vodopády (nejvyšší vodopády v České republice - 148 metrů) anebo se jít osvěžit do aquaparku ve Špindlěrově Mlýně. Největším lákadlem samotných Krkonoš je nejvyšší hora ČR Sněžka, jejíž vrchol ve výšce 1603 m n. m. má rozlohu 120 metrů a dostat se k němu můžete za pomocí několika turistických cest. 

Speciály

Rezorty