Hotel Modena: Ideální ubytování pro chvilku odpočinku

Chystáte se na prohlídku Bratislavského hradu, Primaciálního paláce, jezera Zelená voda, Vodního díla Gabčíkova a k tomu si po zajímavém výletu parádně odpočinout? Pak se nechte inspirovat naším dalším tipem.

Hotel Modena se nachází v hlavním městě Slovenska, a to konkrétně v části Ružinov, které leží přibližně šest kilometrů od proslulého historického centra Bratislavy.

Uvnitř vás vedle milého personálu jistě překvapí také skvělé vybavení, které je rozděleny do pokojů typu Economy, Business nebo DeLuxe. Výjimku nepředstavují ani apartmány.

V každém z pokojů na vás bude čekat televize s plochou obrazovkou, pohodlný nábytek, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a vlastní sociální zařízení.

Samozřejmostí pak je dobré bezdrátové internetové připojení. Vítáni jsou i domácí mazlíčci, které si můžete vzít s sebou za drobný poplatek.

O stravování se bude starat příjemná restaurace Maranello Ristorante, jež se specializuje zejména na italskou kuchyni. Za pěkného počasí je možné využít také posezení na terase.

Pro chvilku klidu a pohodlí se nebojte zavítat do zdejšího wellness centra, kde na vás čeká vířivka, sauna, solárium i fitness.

V případě potřeby jakýchkoliv otázek se obraťte na hotelovou recepci, která je vám k dispozici dvacet čtyři hodin denně.

Speciály

Rezorty